Twórcy zagrożeń wykorzystują zaawansowane techniki, aby ominąć tradycyjne mechanizmy obronne i infekować punkty końcowe. Techniki te opierają się na wykorzystaniu narzędzi administracyjnych, takich jak PowerShell oraz skryptów do przeprowadzenia ataków typu fileless. Niektórzy eksperci z branży przekonują, że wdrożenie rozwiązania EDR jest jedyną szansą na wykrycie ataków Fileless. Ale czy to prawda? Czy powinieneś zrezygnować z ochrony punktów końcowych i w zamian wdrożyć rozwiązanie EDR? A może powinieneś wyłączyć wszystkie powłoki powershell i czekać na uciążliwe fałszywe alarmy? Dołącz do Webinarium Bitdefender i IDC i dowiedz się więcej o zagrożeniach oraz sposobach ich zapobiegania, wykrywania i naprawiania, przy jednoczesnym zwiększeniu widoczności. Wśród prelegentów spotkania będą, między innymi, Tsailing Merrem, dyrektor ds. Marketingu produktów Bitdefender i Alex Proskura, Konsultant ds. Bezpieczeństwa IDC

W programie:
• Jak przebiegają ataki skryptowe i ataki fileless oraz dlaczego udaje im się ominąć istniejące zabezpieczenia.
• Odpowiedź na pytanie czy EDR jest jedyną szansą na wykrycie tego typu zagrożeń.
• Wskazówki, jak osiągnąć wydajność operacyjną i bezpieczeństwo IT, jednocześnie chroniąc organizacje przed tymi nieuchwytnymi atakami.
• W jaki sposób można wykrywać i blokować ataki fileless przed ich wykonaniem, bez fałszywych alarmów i bez negatywnego wpływu na wydajność powodowanego przez blokowanie PowerShell i innych skryptów.


Zapraszamy na WEBINAR organizowany przez Bitdefender i IDC

Webinarium prowadzone będzie w języku angielskim.