Jubileuszowa V edycja zawodów odbędzie się tradycyjnie już w przepięknych okolicznościach Powidzkiego Parku Krajobrazowego oraz w  gościnnych progach hotelu Moran. Startujących czeka jedna zmiana – możliwość startu w sztafetach.

Triathlon to sport dla każdego – dzięki różnorodnym dystansom od Sprintu (750 m pływanie, 20 km rower, 5 km bieg) do Ironman, daje możliwość łatwego rozpoczęcia przygody poczatkującym a „nadzwyczaj ambitnym” i poszukującym wyzwań poza pracą, daje możliwość sprawdzenia się na legendarnym dystansie Ironman.

Triathlon IT to nie tylko zmagania na trasie, to również a może przede wszystkim spotkanie ludzi z pasją działających w tym samy środowisku biznesowym, jakim są nowoczesne technologie.

Zawody odbędą się 16 czerwca, natomiast spotkania i możliwość wymiany doświadczeń biznesowych i sportowych rozpoczyna się już w piątek, a zakończy - wieczornym Sport & Biznes Party w sobotę.

CRN Polska jako patron zawodów ufundował specjalny Puchar za najszybszą zmianę – w tym przypadku nie w biznesie, a w strefie zmian podczas zawodów.