W tym roku organizatorzy GG Promotion i owl4corp zapraszają na VI edycję Triathlonu w nieco zmienionej formule IT & business.

„IT nie istnieje bez biznesu, a nowoczesny biznes nie istnieje bez IT -  to główny powód zmiany formuły naszego wydarzenia” - mówi Marcin Sowiński, pomysłodawca i dyrektor zawodów. „Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom zarówno uczestników dotychczasowych edycji, jak i nowym potencjalnym startującym. Taka formuła pozwoli np. na zaproszenie swoich kluczowych klientów w obszarze rozwiązań IT, którzy podobnie jak przedstawiciele firm informatycznych dzielą wspólną pasję jaką jest Triathlon” - dodaje Marcin Sowiński.

Także na podstawie opinii uczestników, zmieniono w tym roku trasę roweru. Cross zastępuje wyścig szosowy. Zmianie ulega też miejsce – Vine Resort & SPA Głęboczek to nowa lokalizacja wydarzenia, która jest znana zarówno pod kątem spotkań biznesowych, doskonałej infrastruktury i przede wszystkim wspaniałej ofercie winnej oraz uroczemu kompleksowi SPA.

Jak co roku zawody zostaną rozegrane na dystansie Sprint i Olimpijskim dla startu indywidualnego oraz w sztafecie Sprint. Dodatkowo organizator przewidział klasyfikacje drużynowe.

CRN Polska objął patronat medialny nad Triathlon IT & Business i ufunduował puchary za najszybszą zmianę (suma czasów na zmianę sprzętu po pływaniu i po jeździe na rowerze).