Czy wiesz, że połączenie platformy kontenerowej, skonteneryzowanego oprogramowania pośredniego oraz wybranych komponentów Open Source pozwala na skrócenie czasu prac programistycznych nawet o 84% i redukcję wydatków operacyjnych nawet o 75%?! Podejście to redukuje również znacząco ilość problemów związanych z zarządzaniem bezpieczeństwem, skalowalnością i infrastrukturą w całym cyklu życia oprogramowania. Jest to jedno z najlepszych rozwiązań pozwalających na bezpieczną i łatwą migrację do chmury w możliwie szybki i małoinwazyjny sposób.

Poznaj rozwiązania IBM Cloud Pak - niezawodny sposób na modernizację i migrację do chmury, co pozwala m.in. na:

  • Możliwość uruchomienia aplikacji w dowolnej lokalizacji - w środowisku lokalnym, chmurach prywatnych i publicznych oraz w systemach wstępnie zintegrowanych.
  • Modułowe i łatwe w użytkowaniu usługi dla aplikacji, danych i sztucznej inteligencji.
  • Zarządzanie środowiskiem wielochmurowym - zdarzenia, infrastruktura, aplikacje, klastry i integracja z dotychczasowymi narzędziami i procesami.
  • Integracja danych i aplikacji poprzez obsługę API, szybki transfer danych i mechanizmy do zabezpieczania.
  • Aplikacje – mikroserwisy, wbudowane narzędzia developerskie, możliwość przetwarzania bez użycia serwera.
  • Ujednolicenie i uproszczenie gromadzenia, organizowania i analizowania danych.

Weź udział w naszym webinarze i w 45 min. poznaj efektywny sposób przeniesienia wybranych obciążeń do chmury z korzyścią dla Twojej organizacji w postaci zaoszczędzonego czasu, redukcji wydatków oraz gwarantowanego poziomu bezpieczeństwa.

Prelegent: Rafał Owczarek, Dyrektor Techniczny, Tech Data

 

ZAREJESTRUJ SIĘ