Galerie

Autor: Redakcja | Dodano: 2019-10-07 12:09

Microsoft One 2019

W pierwszych dniach października w krakowskim Centrum Kongresowym ICE odbyło się spotkanie dla kluczowych partnerów firmy Microsoft.

microsoft microsoft one
Autor: Redakcja | Dodano: 2019-08-28 12:19

Wideo: Debata CRN - Druk w firmie

Biznesowe rozwiązania drukujące stanowią coraz częściej pretekst do tego, aby zaoferować klientom szereg usług związanych z dokumentem – czy to tradycyjnym, czy cyfrowym. To jednak wymaga od integratorów przemyślanego podejścia, jak podkreślali uczestnicy debaty, która odbyła się w siedzibie redakcji CRN Polska.

wideo CRN debata CRN druk w firmie Rafał Gutkowski Ricoh
Komputronik Biznes Krzysztof Mertowski Brother Brother Robert Reszkowski Epson Łukasz Rumowski Arcus
Autor: Redakcja | Dodano: 2019-07-03 14:02

Konferencja Technik Szerokopasmowych (KTS)

Pod koniec czerwca w Gdyni odbyła się już 18 edycja wydarzenia, zorganizowana przez Vector Solutions, integratora rozwiązań do sieci telekomunikacyjnych. Uczestnicy spotkania zastanawiali się co zrobić, aby znaleźć się wśród beneficjentów zmian zachodzących na rynku.

KTS Vector Solutions
Autor: Redakcja | Dodano: 2019-06-23 21:45

Regaty IT 2019

W IV edycji Unisoft Regaty IT dwadzieścia jachtów z piętnastu firm walczyło o tytuł Informatycznego Mistrza Polski. Uczestnicy wydarzenia spędzili dwa dni pełne jachtingu, słońca i w otoczeniu pięknej mazurskiej przyrody nad jeziorem Święcajty, w Hotelu Ognisty Ptak, niedaleko Węgorzewa.

Regaty IT Unisoft Regaty IT hotel Ognisty Ptak Bluesoft Microstrategy