Oferty pracy

Account Manager

Miejce pracy: teren województwa pomorskiego(1 stanowisko ) ,  warmińsko-mazurskie (1 stanowisko ), oferta ważna do: 23.07.2017

miejsce pracy: teren województwa pomorskiego( 1 stanowisko ),  warmińsko-mazurskie ( 1 stanowisko )

Główne zadania:

  • Aktywna sprzedaż produktów i usług
  • Pozyskiwanie nowych klientów na wybranym terenie
  • Utrzymywanie stałych kontaktów z klientami
  • Definiowanie potrzeb klientów i dbanie o ich satysfakcję
  • Raportowanie działań handlowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku w obszarze B2B (ze szczególnym uwzględnieniem klientów Enterprise i Public)
  • Umiejętności planowania swojej pracy oraz aktywności sprzedażowych
  • Prawo jazdy kat. B- warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Znajomość MS Office i doświadczenie w pracy z systemami CRM
  • Umiejętność współpracy z zespołem
  • Zorientowania na sukces
  • Pogodnego usposobienia
  • Znajomość rynku IT (mile widziana)

Oferta:

  • Praca w firmie o dużych możliwościach rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy uzależniony od wyników
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Szkolenia branżowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem w swojej branży

Osoby zainteresowane prosimy o pilne przesłanie CV ze zdjęciem:

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)."

Kontakt: biuro@mobilisteam.pl