Oferty pracy

Sales manager / Handlowiec

Miejce pracy: Warszawa, oferta ważna do: 30.06.2017

Poszukujemy ambitnych, aktywnych  i dynamicznych osób do pracy w prężnie rozwijającej się firmie z branży nowych technologii IT  na stanowisko Account manager / Sales manager

Od kandydata oczekujemy:

·         Znajomość rynku IT,

·         Komunikatywność , aktywność , kreatywność, odpowiedzialność

·         Umiejętność samodzielniej organizacji pracy, jak również pracy w zespole

·         Dobra znajomość języka angielskiego

·         Prawo jazdy kat. B

·         Gotowość do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji

Zakres obowiązków:

·         Pozyskiwanie nowych klientów

·         Utrzymywanie bezpośredniego kontaktu z klientami

·         Prowadzenie negocjacji handlowych

·         Przygotowywanie ofert sprzedaży

·         Udział w szkoleniach sprzedażowych, produktowych i technicznych

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę ) w firmie dystrybucyjnej

·         Atrakcyjne warunki pracy

·         Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności

·         Praca w młodym, ambitnym zespole

·         Możliwość rozwoju zawodowego i poznawania nowych technologii

·         Bardzo miłą atmosferę pracy w dynamicznym i profesjonalnym zespole

ZAPRASZAMY

Kontakt: info@ap-flyer.pl