Oferty pracy

Account Manager XaaS

Miejce pracy: Wrocław, oferta ważna do: 23.06.2017

Szukamy Account Managerów do naszego Działu rozwiązań Microsoft oferującego rozwiązania w ramach kontraktów CSP/LSP/SAM.

Główny zakres obowiązków to wspólna sprzedaż do klientów usług online i wspierających rozwiązań sprzętowych do klientów komercyjnych wraz zespołem Microsoft Polska. Planujemy włączenie kandydata do programu P-Seller.

Liczymy na Twoją chęć rozwijania się w technologiach chmurowych (dostępne szerokie portfolio szkoleń we współpracy z Microsoft), konieczna jest otwartość w komunikacji, pomagająca w budowaniu relacji z średnimi i dużymi przedsiębiorstwami.

Specjalizacja, w której chcielibyśmy aby rozwijał się nasz nowy AM to technologii Microsoft (Office 365, EMS, usługi CSP i WaaS) na poziomie wykorzystania ich w biznesie klienta, architektury usług i oferty vendora.

Praca we Wrocławiu + wyjazdy/spotkania z klientami. oraz znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym

Jest to na pewno pozycja dla pasjonata technologii, chcącego dzielić się pasją z ludźmi, a nie dla super doświadczonych handlowców, którzy sprzedazą wszystko- bez wiedzy produktowej :)

Doświadczenie dystrybucyjne  niestety nie będzie pomocne na tym stanowisku- poszukujemy osób kierunkowanych na współpracę z użytkownikiem końcowym

Kontakt: praca@integrit.com.pl