Oferty pracy

Analityk Systemów Biznesowych

Miejce pracy: Poznań, oferta ważna do: 30.06.2018

Komputronik Biznes oferuje kompleksowe rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw
i instytucji. Stanowi jedną z najdynamiczniej rozwijających się części grupy Komputronik. Blisko 200 doradców, inżynierów i serwisantów w całym kraju dysponuje aktualną wiedzą w zakresie sprzętu, oprogramowania i usług.

Jako integrator IT, opracowujemy i wdrażamy optymalne rozwiązania software’owe i hardware’owe bazując na wyjątkowo szerokiej ofercie grupy Komputronik.

Jeśli jesteś zorientowany na rozwój, chcesz poznać ciekawych, nastawionych na współpracę ludzi i realizować ciekawe projekty, dołącz do nas!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Nr ref.: IWAP/DWS/2018

GŁÓWNE ZADANIA

  • Tworzenie nowych i opisywanie już istniejących procesów biznesowych
  • Rozpoznanie potrzeby Klienta (analiza procesów biznesowych) i dobór technologii, która będzie najlepiej spełniała jego oczekiwania
  • Projektowanie i wycena architektury ofertowanych systemów
  • Przygotowanie koncepcji rozwiązania, studium wykonalności, analiz oraz rekomendacji doradczych,
  • Opracowanie koncepcji systemu i prezentacja wypracowanego rozwiązania
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z partnerami technologicznymi oraz dostawcami
  • Uczestnictwo w szkoleniach i zdobywanie certyfikacji niezbędnej do utrzymania statusu partnerskiego
  • Realizacja szkoleń i prezentacji oferowanych rozwiązań

NASZE OCZEKIWANIA

  • Mile widziane 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w przygotowywaniu analiz biznesowych przy projektowaniu i  wdrażaniu systemów wspierających: zarządzanie procesami biznesowymi (BPM) i/lub zarządzanie obiegiem i archiwizacją dokumentów elektronicznych (DMS)  i/lub zarządzaniem i planowaniem zasobów przedsiębiorstwa (ERP)
  • Umiejętności analitycznych na etapie budowania koncepcji systemu. Mile widziana znajomość notacji UML lub BPMN
  • Doświadczenie w prowadzeniu prezentacji i warsztatów
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie umożliwiającym swobodną komunikację i czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY

  • Możliwość podejmowania ciekawych wyzwań w różnorodnym otoczeniu biznesowym
  • Stabilne zatrudnienie w czwartej pod względem wielkości sprzedaży firmie działającej na rynku IT
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny
  • Niezbędne narzędzia do realizacji wyznaczonych celów
  • Kulturę organizacyjną wspierającą rozwój zawodowy i współpracę w zespole
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych - udział w certyfikowanych szkoleniach
    i warsztatach
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, grupowe ubezpieczenia na życie i inne)

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij swoje aktualne CV korzystając z opcji

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.komputronikbiznes.pl

Znajdź nas na Facebooku

Administratorem Twoich danych osobowych jest Komputronik Biznes Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu 60-003, przy ulicy Wołczyńskiej 37. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych odbywa się za pomocą adresu e-mail: iodo@komputronik-biznes.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji na aplikowane przez Ciebie stanowisko, na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu pracy w związku z art. 88 GDPR i art. 6 ust. 1 lit. c GDPR oraz wyrażonej przez Ciebie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a GDPR). Twoje dane będą przetwarzane przez okres 12miesięcy. Twoje dane przechowujemy przez okres 24 miesięcy. Przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy prawa.

Kontakt: milena.szymanowska@komputronik-biznes.pl