Oferty pracy

DDS Product Manager

Miejce pracy: Warszawa, oferta ważna do: 28.12.2019

Firma zajmująca się produkcją i dystrybucją systemów antydronowych poszukuje kandydatów na stanowisko Product manager do prezentacji, instalowania i serwisu systemu. Przeczytaj o AP-Flyer: https://ap-flyer.pl/wykrywanie-dronow/

Zadania:

  • Dystrybucja systemu na rynku polskim i światowym
  • Pełnienie funkcji eksperta produktowego
  • Inicjowanie, koordynowanie oraz pomoc w opracowywaniu planów sprzedażowych
  • Współpraca z kluczowymi klientami
  •  Aktywne rozwijanie mapy rynkowej w przypisanym obszarze, w szczególności
    w zakresie serwisowym

Oczekiwania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość języka niemieckiego)
  • Doświadczenie w branży IT
  • Wykształcenie techniczne/w trakcie studiów inżynieryjnych/wyższego inż.
  • Dyspozycyjności z uwagi na częste wyjazdy służbowe po całym świecie
  • Komunikatywność i wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • Gotowości do podejmowania nowych wyzwań
  • Samodzielności i umiejętności rozwiązywania problemów
  • Umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu

Oferta:

  • Pracę w firmie promującej innowacyjne rozwiązania,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju i profesjonalne szkolenia (również poza granicami kraju),
  • Miejsce świadczenia pracy: Warszawa-Wawer

Kontakt: praca@ap-flyer.pl