Oferty pracy

Durabook Product Manager

Miejce pracy: Warszawa, oferta ważna do: 28.12.2019

AP-FLYER – autoryzowany Dystrybutor wytrzymałych komputerów mobilnych DURABOOK  w Polsce  poszukuje kandydatów na stanowisko Product manager

Zadania:

  • Utrzymywanie bezpośredniego kontaktu z klientami
  • Pozyskiwanie nowych kontaktów
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Przygotowywanie ofert sprzedaży
  • Koordynacja realizacji zamówień
  • Udział w szkoleniach sprzedażowych, produktowych i technicznych

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży IT min. 2 lata
  • Poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży B2B/B2C
  • Komunikatywność i wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę ) w firmie dystrybucyjnej
  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poznawania nowych technologii
  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznym i profesjonalnym zespole

Kontakt: praca@ap-flyer.pl