Oferty pracy

Handlowiec IT / IT Sales

Miejce pracy: Warszawa, oferta ważna do: 19.02.2018

Opis stanowiska pracy:

Dystrybutor IT poszukuje samodzielnych handlowców do sprzedaży rozwiązań ICT dla firm. Szczególnie mile widziane będą osoby doświadczone w sprzedaży rozwiązań sieciowych, bezpieczeństwa, wirtualizacji lub pamięci masowych.

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż rozwiązań oraz usług IT
  • samodzielne budowanie i rozwijanie relacji z partnerami i klientami
  • przygotowywanie ofert, prowadzenie prezentacji
  • realizacja założonych planów sprzedażowych

Wymagania:

  • min 2 letnie doświadczenie w sprzedaży oprogramowania lub rozwiązań ICT dla firm
  • znajomość dostawców / producentów obszaru IT w Polsce
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji z klientami
  • uczciwość i wysoka kultura osobista
  • silna orientacja na działanie i wynik

Oferujemy:

  • atrakcyjny pakiet wynagrodzenia uzależniony od wyników pracy
  • kontakt z najnowszymi, innowacyjnymi technologiami
  • przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole
  • szkolenia z zakresu usług i produktów firmy
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Kontakt: praca@connectdistribution.pl