Oferty pracy

Handlowiec - rynek Enterprise

Miejce pracy: Warszawa, oferta ważna do: 21.01.2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasi klienci oczekują najlepszych, profesjonalnych rozwiązań z zakresu telekomunikacji: od niezawodnych zestawów słuchawkowych do codziennej pracy biurowej, urządzeń VoIP, aż po zaawansowane systemy wideokonferencyjne czy dedykowane rozwiązania komunikacji dla szpitali lub zakładów przemysłowych.

Kilkudziesięcioosobowy zespół Kontel realizuje projekty, wspierając naszych Partnerów zarówno od strony handlowej, jak i technicznej. Będąc znanym na rynku dystrybutorem (działamy już 37 lat!) obsługujemy małe, średnie i duże przedsiębiorstwa oraz operatorów telekomunikacyjnych.

Reprezentujemy producentów znanych marek, z których każda jest liderem w swoim segmencie rynku: Poly (Plantronics & Polycom), Yealink, ClearOne, Konftel, RTX, Ascom Wireless, innovaphone, Patton, Alcatel Business, Ribbon... 

Jeśli interesują Cię najnowsze technologie, lubisz nowe wyzwania i postrzegasz siebie jako osobę pozytywnie zakręconą - wyślij nam swoją aplikację.

Kogo aktualnie poszukujemy?

 

Handlowiec - rynek Enterprise

Miejsce pracy: Warszawa

 

 

Opis stanowiska:

  • Współpraca (nawiązywanie i utrzymanie relacji) z Partnerami
  • Aktywny udział w kreowaniu i skutecznym finalizowaniu projektów 

 

Wymagania:

  • Pasja w działaniu
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży
  • Umiejętność nawiązania i utrzymania dobrych relacji
  • Umiejętność systematycznej i samodzielnej pracy
  • Sprawne korzystanie z komputera (MS Office)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B 

 

Będziesz się u nas czuł dobrze, jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia, przyjaznej atmosfery i jeśli chcesz pracować w zgranym zespole specjalistów, którzy lubią to co robią i wciąż podejmują nowe wyzwania.


Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem na adres praca@kontel.pl z nazwą stanowiska w tytule. 

 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Kontakt: praca@kontel.pl