Oferty pracy

Helpdesk/IT Support w Departamencie Usług IT

Miejce pracy: Warszawa, oferta ważna do: 30.03.2017

Wymagania:

 minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

 wysoka komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

 znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej,

 zaangażowanie przy realizacji powierzonych zadań,

 umiejętność rozwiązywania problemów oraz awarii z dziedziny IT,

 zaawansowana praktyczna znajomość klienckich systemów operacyjnych Microsoft,

 umiejętność administracji systemami i usługami opartymi o rozwiązania: Windows Server, Active Directory, Exchange,

 wiedza ogólna w zakresie zagadnień sieciowych oraz bezpieczeństwa IT,

 praktyczna znajomość oprogramowania pakietu Microsoft Office na poziomie zaawansowanym,

 umiejętność budowy i administracji sieciami LAN, WAN,

 praktyczna znajomość zagadnień dotyczących współdzielenia zasobów (plików, drukarek),

 umiejętność obsługi stacji i serwerów pracujących w domenie,

 umiejętność konfiguracji systemów operacyjnych telefonów komórkowych,

 znajomość obsługi sprzętu biurowego i jego eksploatacji.

Zakres obowiązków:

 wsparcie techniczne IT u Klientów we wszystkich obszarach biznesowych firmy,

 administracja środowiskami IT u Klientów,

 analiza, planowanie, przydzielanie i dopilnowanie poprawnego oraz terminowego wykonywania zadań operacyjnych,

 eskalacja problemów, kontakt z pozostałymi zespołami,

 opracowywanie procedur utrzymaniowych,

 współudział w warsztatach/pokazach realizowanych w ramach projektu wdrożeniowego.

Ze swojej strony oferujemy:

 udział w komercyjnych projektach wdrożeniowych,

 pakiet autoryzowanych szkoleń Microsoft,

 certyfikowane egzaminy Microsoft,

 współpracę z inżynierami systemowymi Microsoft,

 dostęp do nowoczesnych technologii i narzędzi.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)".

Kontakt: aleksandra.brzezik@promise.pl