Inżynier / Analityk biznesowy w Dziale Technicznego Wsparcia Sprzedaży

Miejce pracy: Poznań, Wrocław, Warszawa, oferta ważna do: 31.07.2018

Komputronik Biznes oferuje kompleksowe rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw
i instytucji. Stanowi jedną z najdynamiczniej rozwijających się części grupy Komputronik. Blisko 200 doradców, inżynierów i serwisantów w całym kraju dysponuje aktualną wiedzą w zakresie sprzętu, oprogramowania i usług.

Jako integrator IT, opracowujemy i wdrażamy optymalne rozwiązania software’owe i hardware’owe bazując na wyjątkowo szerokiej ofercie grupy Komputronik.

Jeśli jesteś zorientowany na rozwój, chcesz poznać ciekawych, nastawionych na współpracę ludzi i realizować ciekawe projekty, dołącz do nas!

Inżynier / Analityk biznesowy

w Dziale Technicznego Wsparcia Sprzedaży

Nr ref.: IWDruk/DWS/2018

OPIS STANOWISKA

Zapewnienie wysokiej jakości wsparcia merytorycznego przy analizie potrzeb biznesowych w obszarze druku, urządzeń wielofunkcyjnych, outsource’ingu druku oraz profesjonalnych rozwiązań do prezentacji multimedialnych w oparciu o produkty firmy EPSON.

Stanowisko zakłada bezpośrednio współpracę, szkolenia i wsparcie merytoryczne EPSON EUROPE BV ODDZIAŁ W POLSCE.

GŁÓWNE ZADANIA

  • Analiza potrzeb biznesowych w obszarach druku, urządzeń wielofunkcyjnych, outsource’ingu druku oraz profesjonalnych rozwiązań do prezentacji multimedialnych
  • Dobór produktów i technologii z portfolia EPSON najlepiej spełniających oczekiwania Klienta
  • Przygotowanie modeli kosztowych (TCO), analiz oraz rekomendacji doradczych. Dobór optymalnej koncepcji biznesowej i technologicznej
  • Prezentacja wypracowanego rozwiązania
  • Odpowiedzialność za budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z partnerem technologicznym - EPSON
  • Uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach niezbędnych do utrzymania statusu partnerskiego w EPSON

NASZE OCZEKIWANIA

  • 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu analiz biznesowych przy projektowaniu systemów i rozwiązań w obszarach: druku lub outsource’ingu druku lub profesjonalnych rozwiązań do prezentacji multimedialnych
  • Umiejętności analitycznych na etapie budowania koncepcji systemu.
  • Doświadczenie w prowadzeniu prezentacji i warsztatów
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie umożliwiającym swobodną komunikację i czytanie dokumentacji technicznej
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

OFERUJEMY

  • Możliwość podejmowania ciekawych wyzwań w różnorodnym otoczeniu biznesowym
  • Stabilne zatrudnienie w czwartej pod względem wielkości sprzedaży firmie działającej na rynku IT
  • Bezpośrednią współpracę, szkolenia i rozwój kompetencji z globalnym dostawcą technologii multimedialnych i druku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny
  • Niezbędne narzędzia do realizacji wyznaczonych celów
  • Kulturę organizacyjną wspierającą rozwój zawodowy i współpracę w zespole
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych - udział w certyfikowanych szkoleniach i warsztatach
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, grupowe ubezpieczenia na życie i inne)

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij swoje aktualne CV korzystając z opcji

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.komputronikbiznes.pl

Znajdź nas na Facebooku

Administratorem Twoich danych osobowych jest Komputronik Biznes Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu 60-003, przy ulicy Wołczyńskiej 37. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych odbywa się za pomocą adresu e-mail: iodo@komputronik-biznes.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji na aplikowane przez Ciebie stanowisko, na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu pracy w związku z art. 88 GDPR i art. 6 ust. 1 lit. c GDPR oraz wyrażonej przez Ciebie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a GDPR). Twoje dane będą przetwarzane przez okres 12miesięcy. Twoje dane przechowujemy przez okres 24 miesięcy. Przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy prawa.

Kontakt: milena.szymanowska@komputronik-biznes.pl