Oferty pracy

Inżynier Systemowy / Wdrożeniowiec

Miejce pracy: Sosnowiec, oferta ważna do: 31.03.2017

Zakres obowiązków:

- dobór rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa dla klientów firmy (duże firmy i instytucje),
- prowadzenie prezentacji technicznych oraz szkoleń (zdalnie oraz u klienta),
- wdrożenia rozwiązań u klientów,
- wsparcie dla działu handlowego.

Nasze wymagania:

- wysoki poziom komunikatywności,
- dobra znajomość sieci komputerowej,
- chęci do stałego podnoszenia umiejętności i kwalifikacji,
- umiejętność z korzystania z dokumentacji technicznej w j. angielskim,
- prawo jazdy kat. B mile widziane.

Co oferujemy:

- pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę,
- atrakcyjny system wynagradzania (pensja stała + premia),
- szkolenia techniczne z zakresu oferowanych rozwiązań, prowadzone przez dystrybutorów oraz producentów,
- pracę w młodym zespole w fantastycznej atmosferze w stabilnej, bardzo szybko rozwijającej się firmie,
- możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego.

Kontakt: praca@miecznet.pl