Oferty pracy

Inżynier Technicznego Wsparcia Sprzedaży

Miejce pracy: Warszawa, Wrocław, Gdańsk, oferta ważna do: 24.05.2018

Komputronik Biznes oferuje kompleksowe rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw i instytucji. Stanowi jedną z najdynamiczniej rozwijających się części grupy Komputronik. Blisko 200 doradców, inżynierów i serwisantów w całym kraju dysponuje aktualną wiedzą w zakresie sprzętu, oprogramowania i usług.

Jako integrator IT, opracowujemy i wdrażamy optymalne rozwiązania bazując na wyjątkowo szerokiej ofercie grupy Komputronik i zapewniamy szybką realizację projektów.

Jeśli jesteś zorientowany na rozwój, chcesz poznać ciekawych, nastawionych na współpracę ludzi i realizować ciekawe projekty, dołącz do nas!

Miejsce pracy: Warszawa, Gdańsk lub Wrocław
Nr ref.: ITWS/DWS/GDWRWW/2018

OPIS STANOWISKA

Osoba na tym stanowisku współpracuje bezpośrednio z Działem Handlowym i Działem Wdrożeń w zakresie definiowania potrzeb Klienta w obszarze infrastruktury serwerowej, pamięci masowych, rozwiązań backupowych, wirtualizacji. Opracowuje architekturę systemów IT, odpowiada za dobór technologii i konkretnych urządzeń, wspiera proces ofertowania.

GŁÓWNE ZADANIA

  • Wsparcie procesu przedsprzedażowego, rozpoznanie potrzeb Klienta i dobór technologii, odpowiadającej tym potrzebom
  • Projektowanie architektury oferowanych rozwiązań oraz wsparcie przy wycenie oferty (dobór technologii, licencji, konfiguracji urządzeń)
  • Instalacje testowe wybranych systemów u Klienta
  • Prezentacja wypracowanych rozwiązań przed Klientem
  • Konfiguracja środowisk testowych i demonstracyjnych w LAB Komputronik Biznes
  • Przygotowywanie personalizowanych webinariów dotyczących wybranych technologii
  • Przeprowadzanie szkoleń dla Klientów
  • Udział w konferencjach i sympozjach technologicznych

NASZE OCZEKIWANIA

  • Doświadczenie w prowadzeniu analizy potrzeb klienta w obszarze infrastruktury
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji rozwiązań IT dla Klienta
  • Praktyczna znajomość rozwiązań IT w obszarach: Serwery, Pamięci Masowe, Backup & Data Protection, Wirtualizacja
  • Doświadczenie we współpracy z kluczowymi dystrybutorami i vendorami IT w Polsce
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej, komunikację z klientami
  • Prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w czwartej pod względem wielkości sprzedaży firmie działającej na rynku IT
  • Ciekawą i stabilną pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: część stała + premia
  • Zapewniamy indywidualnie dobrany program specjalizowanych szkoleń technicznych, zdobywanie certyfikacji inżynierskiej gwarantującej rozwój w obszarze wiodących technologii na rynku IT
  • Niezbędne narzędzia do realizacji wyznaczonych celów
  • Kulturę organizacyjną wspierającą współpracę zespołową i rozwój zawodowy
  • Dostęp do najnowszych technologii w obszarze infrastruktury IT oraz uczestnictwo w różnorodnych projektach IT w Polsce i poza jej granicami
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, grupowe ubezpieczenia na życie i inne)

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij swoje aktualne CV wchodząc w link:

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.komputronikbiznes.pl

Znajdź nas na Facebooku: https://www.facebook.com/komputronikbiznes/?fref=ts

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Komputronik Biznes Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Wołczyńskiej 37, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.)".

Administratorem danych jest Komputronik Biznes Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu 60-003, Wołczyńska 37 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Kontakt: milena.szymanowska@komputronik-biznes.pl