Oferty pracy

Inżynier Wsparcia Sprzedaży IT

Miejce pracy: Kraków, oferta ważna do: 19.02.2018

Opis stanowiska pracy:

Poszukujemy osoby, która będzie wsparciem technicznym dla handlowców sprzedających rozwiązania z zakresu monitorowania sieci komputerowych (SIEM), systemów bezpieczeństwa sieciowego (UTM) oraz aplikacji do zarządzania uprawnieniami dostępu (PAM).

Zakres zadań:

  • techniczne wsparcie sprzedaży
  • dobór rozwiązań i produktów optymalnych dla potrzeb klienta
  • weryfikacja zapytań ofertowych i  dokumentacji technicznej
  • przygotowanie i prowadzenie prezentacji produktowych
  • aktywny udział w spotkaniach z klientami
  • doradztwo techniczne i wsparcie przy wdrożeniach testowych (POC)
  • ścisła współpraca z działami technicznymi dostawców w kraju i za granicą

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów
  • doświadczenie w konfiguracji sieci oraz usług i aplikacji z tym związanych
  • praktyczna znajomość Windows Server
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem IT poparta praktyką
  • komunikatywność, łatwości w nawiązywaniu kontaktów i podtrzymywanie relacji biznesowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • aktywność, gotowość do nauki
  • znajomości j. angielskiego (na poziomie komunikatywnym)
  • prawo jazdy kat B

Oferujemy:

Oferujemy ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole w międzynarodowym środowisku. Proponujemy stabilne warunki zatrudnienia, motywujący pakiet wynagrodzenia oraz  możliwości rozwoju zawodowego.

Kontakt: praca@connectdistribution.pl