Oferty pracy

IT Specialist / Informatyk

Miejce pracy: Warszawa, oferta ważna do: 09.05.2018

Opis stanowiska pracy:
Oferujemy ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole w międzynarodowym środowisku. Proponujemy stabilne warunki zatrudnienia, motywujący pakiet wynagrodzenia oraz możliwości rozwoju zawodowego.
Poszukujemy osoby, która będzie wsparciem technicznym dla handlowców sprzedających rozwiązania m.in. z zakresu sieci komputerowych i systemów bezpieczeństwa.

Zakres zadań:

  • techniczne wsparcie sprzedaży
  • dobór rozwiązań i produktów optymalnych dla potrzeb klienta
  • prowadzenie prezentacji technicznych
  • współpraca z działami technicznymi dostawców w kraju i za granicą
  • wsparcie przy administracji lokalną siecią komoputerową

Wymagania:

  • doświadczenie w konfiguracji sieci LAN  oraz usług sieciowych
  • ogólna znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem IT
  • praktyczna znajomość Windows Server
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • aktywność, gotowość do nauki
  • znajomości j. angielskiego (technicznego - dokumentacja)

Kontakt: praca@connectdistribution.pl