Oferty pracy

Key Account Manager - IT

Miejce pracy: Warszawa, oferta ważna do: 31.03.2018

Tech Data Polska, wiodący dystrybutor IT, w związku z rozwojem firmy poszukuje kandydatek / kandydatów do pracy na stanowisku:

Key Account Manager
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie relacji z Partnerami Handlowymi
  • Planowanie działań marketingowych z Partnerami Handlowymi
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
  • Analiza potrzeb Partnerów Handlowych, kontakty bezpośrednie, prezentacje ofert przy współudziale inżynierów, negocjacje  handlowe
  • Współpraca z innymi działami:
    - Reklamacji - w zakresie zwrotów towarów Klientów
    - Zakupów - w zakresie monitorowania statusu dostaw
    - Magazynem - w zakresie zleceń specjalnych wysyłek towarów do Klientów
    - Kierownikami Linii Produktowych - w zakresie realizacji ofert na sprzedaż specjalną
    - Wsparcia Technicznego - w zakresie konsultacji technicznych
    - Windykacji Należności - w zakresie negocjacji warunków kredytowych Klienta
    - Obsługi Klienta - w zakresie reklamacji dotyczących nieterminowych dostaw oraz koordynacji statusu przesyłek

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 3-letnie doświadczenie w branży IT na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość produktów IT
  • Doskonała znajomość MS Office
  • Znajomość technik obsługi klienta, negocjacji, technik sprzedażowych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole specjalistów
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet benefitów

Osoby zainteresowane pracą na stanowisku Key Account Manager prosimy o przesłanie swojego CV na adres: rekrutacja@techdata.pl, podając w temacie maila nazwę stanowiska.

Kontakt: rekrutacja@techdata.pl