Oferty pracy

Key Account Manager

Miejce pracy: Wieliczka, oferta ważna do: 23.08.2019

Miejsce pracy: Wieliczka (centrum miasta)

Zakres obowiązków:

  • Rozpoznawanie potrzeb i przygotowywanie rozwiązań, ofert handlowych dla Klientów
  • Współpraca i budowanie stałych relacji z Klientami
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji
  • Realizowanie planów sprzedaży
  • Stałe podnoszenie poziomu wiedzy w ramach oferowanych rozwiązań
  • Bliska współpraca z pracownikami działu technicznego oraz naukowego laboratorium w zakresie trendów rynkowych etc.
  • Współpraca z polskimi i zagranicznymi Partnerami firmy (obecnie spółka sprzedaje swoje rozwiązania do ponad 30 krajów na świecie)
  • Bieżące raportowanie w CRM

Wymagania:

  • Aktywność w pozyskiwaniu nowych Klientów
  • Organizacja pracy we własnym zakresie
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dobra lub bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysokie kompetencje interpersonalne
  • Samodzielność i kreatywność w działaniu

Oferujemy:

  • Możliwość osobistego rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zdobywanie doświadczeń i doskonalenie swoich umiejętności
  • Bardzo dobrą atmosferę
  • Brak sztywnej hierarchii

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: hrm(at)diskus.pl

Więcej informacji znajduje się na naszej stronie: www.diskus.pl oraz www.prodevice.eu

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DISKUS Polska Sp. z o.o. dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”

Kontakt: hrm@diskus.pl