Oferty pracy

Key Account Manager

Miejce pracy: Wieliczka, oferta ważna do: 17.02.2020

Firma DISKUS Polska w ostatnim czasie uruchomiła jedno z najnowocześniejszych na świecie laboratoriów, związanych z niszczeniem elektronicznych nośników danych, poszerzając tym samym działalność pionu Security o produkcję oraz zaawansowane R&D. Obecnie, wraz z rozwojem działalności, zapraszamy do rozważenia ofert pracy w naszej firmie na stanowisku

Miejsce pracy: Wieliczka (centrum miasta)

Zakres obowiązków:

  • Rozpoznawanie potrzeb i przygotowywanie rozwiązań, ofert handlowych dla Klientów
  • Współpraca i budowanie stałych relacji z Klientami
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji
  • Realizowanie planów sprzedaży
  • Stałe podnoszenie poziomu wiedzy w ramach oferowanych rozwiązań
  • Bliska współpraca z pracownikami działu technicznego oraz naukowego laboratorium w zakresie trendów rynkowych etc.
  • Współpraca z polskimi i zagranicznymi Partnerami firmy (obecnie spółka sprzedaje swoje rozwiązania do ponad 30 krajów na świecie)
  • Bieżące raportowanie w CRM

Wymagania:

  • Aktywność w pozyskiwaniu nowych Klientów
  • Organizacja pracy we własnym zakresie
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dobra lub bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysokie kompetencje interpersonalne
  • Samodzielność i kreatywność w działaniu

Oferujemy:

  • Możliwość osobistego rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zdobywanie doświadczeń i doskonalenie swoich umiejętności
  • Bardzo dobrą atmosferę
  • Brak sztywnej hierarchii

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: hrm(at)diskus.pl

Więcej informacji znajduje się na naszej stronie: www.diskus.pl oraz www.prodevice.eu

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DISKUS Polska Sp. z o.o. dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”

Informacja dodatkowa:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DISKUS Polska sp. z o.o., ul. Tadeusza Kościuszki 1, 32-020 Wieliczka. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez 2 lata. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować brakiem możliwości wzięcia udziału w rekrutacji.

Kontakt: hrm@diskus.pl