Pracownik serwisu komputerowego - obsługa zleceń RMA, naprawy - Łódź

Miejce pracy: Łódź, oferta ważna do: 31.12.2017

Firma z branży IT poszukuje osoby do działu RMA i serwisu komputerowego.

Praca stacjonarna w siedzibie firmy w Łodzi, dzielnica Górna, umowa o pracę, cały etat. Brak możliwości zdalnego świadczenia pracy.

Możliwość zatrudnienia ambitnego absolwenta studiów bez doświadczenia.

Obowiązki:
* administracyjna obsługa zleceń serwisu - zdalne zwroty od klientów, przyjęcia zleceń lokalnych
* obsługa procesu reklamacji produktów u dostawców
* naprawa komputerów, drukarek i sprzętu elektronicznego
* raportowanie postępów prac serwisu

Wymagania:
* sumienność
* staranność
* wykształcenie minimum średnie, wyższe będzie dodatkowym atutem (dowolne)
* komunikatywność
* umiejętność prowadzenia rozmów z klientami, również w sytuacji stresu
* znajomość języka angielskiego na poziomie minimum podstawowym
* znajomość zagadnień z branży IT
* umiejętność diagnozowania usterek komputerów stacjonarnych i przeprowadzania ich napraw
* umiejętność lutowania i przeprowadzania napraw elektroniki (np. notebooki) nie jest wymagana ale będzie dodatkowym atutem
* umiejętność obsługi programów Microsoft Word oraz Excel
* doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży IT nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
* umowę o pracę na cały etat
* pracę i zdobywanie doświadczenia zawodowego w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, w perspektywicznej branży
* kontakt z produktami najnowszej technologii

Kontakt: piotr@tan.io