Oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy

Miejce pracy: Warszawa, oferta ważna do: 31.03.2018

W związku z dynamicznym rozwojem firma handlowa poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Realizacja planów sprzedaży,
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych i profesjonalna obsługa klienta,
  • Dbałość o stałe poszerzanie portfela klientów,
  • Monitorowanie rynku, ocena i rozwój nowych możliwości sprzedażowych dla produktów,
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży materiałów eksploatacyjnych oraz znajomość środowiska druku,
  • Umiejętność nawiązywania i budowania relacji handlowych,
  • Otwartość i wysokie zdolności komunikacyjne,
  • Samodzielność i zaangażowanie,
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,
  • Silna orientacja na cel i duża motywacja do pracy,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w młodym zespole,
  • Motywujące wynagrodzenie (wynagrodzenie stałe + bardzo dobra prowizja uzależniona od wyników),
  • Samochód służbowy,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Kontakt: michal.gac@gmpgroup.pl