Oferty pracy

Przedstawiciel handlowy branża GSM

Miejce pracy: Kalisz, oferta ważna do: 09.03.2018

FORCETOP Sp. z o.o. wiodący dystrybutor akcesoriów mobilnych zatrudni:

Przedstawiciela handlowego

woj. wielkopolskie, łódzkie, opolskie, dolnośląskie

Opis stanowiska

  • rozwijanie potencjału sprzedaży do obecnych klientów
  • pozyskiwanie i obsługa nowych klientów
  • aktywne odpowiadanie na potrzeby i zapytania klientów
  • merchandising

Wymagania

  • doświadczenie w handlu
  • umiejętność wyszukiwania potencjalnych klientów
  • umiejętność budowania relacji z klientami
  • znajomość rynku GSM, IT, RTV
  • silna motywacja do pracy
  • umiejętność pracy w konkurencyjnym środowisku
  • umiejętność efektywnej pracy bez konieczności stałego nadzoru
  • posiadanie prawa jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
  • samodzielną pracę i ambitne cele do realizacji
  • narzędzia typu: samochód, laptop, telefon, itp.
  • niezbędne szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na praca@fctp.eu

Kontakt: praca@fctp.eu