Oferty pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Miejce pracy: Poznań, Wrocław, oferta ważna do: 31.08.2019

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Peoplefone Polska S.A. poszukuje aktywnych, ambitnych i zaangażowanych pracowników specjalizujących się w sprzedaży rozwiązań telekomunikacyjnych (Wirtualne PBX, SIPTRUNK).

                                                               Stanowisko: REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY

                                                                Obszar działań: POZNAŃ i WROCŁAW

Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej i dobre kontakty personalne z potencjalnymi kontrahentami będą dodatkowym atutem przy wyborze kandydatów.

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów z rynku B2B
  • praca na samodzielnym stanowisku na wyznaczonym terenie (województwie)
  • pozyskiwanie partnerów biznesowych oraz budowanie z nimi długofalowej współpracy
  • samodzielne prowadzenie całego procesu sprzedażowego od identyfikacji potrzeb klienta do finalnego złożenia zamówienia
  • prowadzenie negocjacji handlowych oraz wypracowywanie zaufania wśród Klientów
  • aktywne pozyskiwanie partnerów biznesowych oraz budowanie z nimi długofalowej współpracy

Wymagania:

  • znajomość rynku telekomunikacyjnego
  • wiedza z zakresu VoIP- warunek konieczny
  • wiedza z dziedziny sprzedaży rozwiązań PBX lub systemów Contact Centre
  • komunikatywność i kompetencje interpersonalne
  • prawo jazdy kategorii B
  • determinacja w realizacji wyznaczonych zadań oraz terminowość
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętności analityczne

Oferujemy

  • wynagrodzenie stałe oraz prowizja za pozyskanych klientów
  • możliwość rozwoju zawodowego szkolenia i rozwój kariery poprzez tworzenie własnych zespołów sprzedażowych
  • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • podstawowe narzędzia pracy

Jeśli zainteresowała Cię oferta pracy w naszej firmie, bardzo prosimy o przesłanie CV na adres: praca@plfon.pl  z  informacją  o klauzuli dot. możliwości przetwarzania danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa polskiego i międzynarodowego (RODO)

Kontakt: arleta.rybicka@peoplefone.com