Oferty pracy

Serwisant

Miejce pracy: Warszawa, oferta ważna do: 31.12.2017

Poszukujemy ambitnych osób do pracy w prężnie rozwijającej się firmie z branży nowych technologii IT  na stanowisko Serwisant,

Od kandydata oczekujemy:

  •          Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży IT
  •          Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  •          Komunikatywność
  •          Umiejętność pracy w zespole
  •          Dobra znajomość języka angielskiego
  •          Prawo jazdy kat. B
  •          Gotowość do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji

Zakres obowiązków:

  •          Naprawa  laptopów, notebooków, sprzętu pomiarowego, urządzeń elektronicznych
  •          Diagnozowanie usterek podzespołów elektronicznych
  •          Lutowanie drobnych elementów
  •          Wymiana komponentów elektronicznych na płytach głównych
  •          Sporządzanie dokumentacji wykonanych napraw

Oferujemy:

  •          Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę ) w firmie dystrybucyjnej
  •          Atrakcyjne warunki pracy
  •          Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności
  •          Praca w młodym, ambitnym zespole
  •          Możliwość rozwoju zawodowego i poznawania nowych technologii
  •          Bardzo miłą atmosferę pracy w dynamicznym i profesjonalnym zespole

Kontakt: info@ap-flyer.pl