Oferty pracy

SERWISANT

Miejce pracy: Poznań, oferta ważna do: 30.07.2018

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do pracy na stanowisku:

SERWISANT
(miejsce pracy: Siedziba EVER Sp. z o.o. - Poznań, ul. Wołczyńska 19)

Główny zakres obowiązków:

  1. usuwanie awarii i usterek zasilaczy awaryjnych UPS w siedzibie Serwisu,
  2. montaż i uruchamiania urządzeń zasilania awaryjnego u Klienta,
  3. wykonywanie przeglądów i napraw zasilaczy UPS u Klienta,
  4. realizacja instalacji elektrycznej zasilającej i odbiorczej dla zasilaczy UPS,
  5. prowadzenie szkoleń dla Klientów z podstawowej obsługi zasilaczy UPS,
  6. sporządzanie dokumentacji serwisowej z wykonywanych napraw oraz innych czynności serwisowych.

Nasze oczekiwania:

  1. wykształcenie minimum średnie o profilu technicznym (elektronik, energo-elektronik, automatyk, elektryk, teleinformatyk),
  2. umiejętność czytania oraz analizowania schematów elektronicznych,
  3. podstawowa znajomość j. angielskiego w zakresie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej serwisowej,
  4. samodzielność i zaangażowanie w powierzone zadania,
  5. komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  6. duża dyspozycyjność - gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  7. znajomość obsługi komputera w tym pakietu MS Office,
  8. prawo jazdy kategorii B,
  9. mile widziane posiadanie uprawnień SEP w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu do 1 kV.

Zapewniamy:

  1. stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjny system premiowy,
  2. możliwość podnoszenia i doskonalenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne),
  3. kontakt z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert (CV, list motywacyjny, zdjęcie) do 30.07.2018 r.
z dopiskiem ”SERWISANT” na adres e-mail:
rekrutacja@ever.eu
lub na adres:
EVER Sp. z o.o.
ul. Wołczyńska 19, 60-003 Poznań

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem RODO z dnia 27.04.2016 r.

Każde zgłoszenie rozpatrywane jest indywidualnie, dlatego nawet jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań napisz do nas!

Kontakt: rekrutacja@ever.eu