Oferty pracy

Software Product Manager (oprogramowanie IT)

Miejce pracy: Warszawa, oferta ważna do: 03.10.2017

Firma One System powstała na początku 2008 roku w odpowiedzi na rynkowe szanse i dynamiczny rozwój sektora IT w Polsce. Od samego początku związaliśmy się z liderami tej branży, a naszym znakiem rozpoznawczym stała się wysoka jakość obsługi klientów, niezwykła elastyczność i nieustanny rozwój kompetencji. Dostarczamy rozwiązania informatyczne i telekomunikacyjne do małych i średnich przedsiębiorstw w całej Polsce. W tej chwili poszukujemy kandydatów do pracy w naszym dziale handlowym.

Zadania:

  • Wsparcie zespołu handlowego w zakresie licencjonowania i przygotowywania wycen oprogramowania IT (Microsoft, VMware, Veeam, Symantec, Oracle).
  • Wsparcie zespołu inżynierskiego w zakresie licencjonowania oprogramowania w prowadzonych projektach IT.
  • Kontakt z klientami w celu dobrania odpowiednich produktów oraz licencji.
  • Prowadzenie prezentacji podczas spotkań biznesowych z klientami.
  • Ustalanie cen i negocjowanie warunków współpracy z dystrybutorami.
  • Tworzenie programów motywacyjnych i narzędzi wspierających sprzedaż.
  • Rozwijanie i wdrażanie strategii sprzedaży nowych produktów softwarowych.
  • Reprezentowanie firmy na konferencjach branżowych.

Oczekujemy:

  • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku lub w sprzedaży oprogramowania IT.
  • Znajomość zasad licencjonowania i wykorzystania oprogramowania IT (Microsoft, VMware, Veeam, Symantec, Oracle).
  • Optymizm i determinacja w dążeniu do osiągania celów.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Łatwość przyswajania nowej wiedzy produktowej.
  • Umiejętności prowadzenia prezentacji oraz szkoleń.
  • Otwartość i chęć ciągłego poznawania nowoczesnych rozwiązań informatycznych.
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę w młodym i ambitnym zespole w biurze w Warszawie.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia uzależniona od wyników).
  • Nowoczesne narzędzia pracy niezbędne do realizacji zadań.
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz dofinansowanie do karty sportowej.
  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez regularne szkolenia oraz uczestnictwo w projektach opartych o nowoczesne technologie.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV i listu motywacyjnego na adres e-mail rekrutacja@onesystem.pl. W tytule maila proszę podać "Software Product Manager (oprogramowanie IT) - CRN". Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Kontakt: rekrutacja@onesystem.pl