Oferty pracy

Specjalista ds. Handlowych i Technik instalator

Miejce pracy: Wrocław, oferta ważna do: 31.05.2017

Dynamiczny rozwój firmy powoduje nieustanne zapotrzebowanie na nowych, wykształconych i kreatywnych pracowników. Do naszych zespołów poszukujemy ludzi, którzy chcą realizować swoje pomysły i nieustannie dążyć do doskonalenia swoich umiejętności. Dołącz do naszego zespołu, a my zapewnimy Tobie warunki do realizacji oraz rozwoju zawodowego. Obecnie firma Positive - dynamicznie rozwijająca się firma na rynku zintegrowanych rozwiązań av / multimediów / teletechniki, w związku z licznie realizowanymi projektami poszukuje osób do działu handlowego i technicznego .

Głowne zadania :

  • Realizacja uzgodnionych celów sprzedażowych opartych na marży ze zrealizowanych projektów
  • Skuteczne pozyskiwanie kontraktów poprzez wyszukiwanie przetargów, śledzenie trendów technologicznych w sektorach, budowanie siatki kontaktów B2B
  • Przygotowywanie ofert o charakterze technicznym
  • Samodzielne negocjowanie i podpisywanie kontraktów
  • Bieżąca rejestracja i aktualizacja danych sprzedażowych w systemie CRM

Wymagania :

  • Wykształcenie techniczne (ewentualne inne ścisłe)
  • Zamiłowanie do działań sprzedażowych B2B poparte zamkniętymi kontraktami
  • Łatwości nawiązywania kontaktów biznesowych i umiejętności budowania relacji
  • Umiejętności analityczne – samodzielne kalkulacje (Excel)
  • Samodzielność, proaktywność, elastyczność, wytrwałość
  • Gotowość do ciągłej aktualizacji wiedzy, w tym umiejętność czytania opracowań anglojęzycznych
  • Znajomośc branzy AV  i/lub Digital Signage będzie dodatkowym atutem.
  • W przypadku techników oczekujemy umojętności obsługi elektonarzedzi , wiedzy z zakresy techniki montązowej
  • Prawo Jazdy kat. B

Oferujemy pracę w

  • Atrakcyjny model wynagradzania (część stała i prowizja)
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Prace w młodym zespole w fajnej atmosferze.
  • Miejsce pracy : WROCŁAW

Kontakt: m.jedynak@positiveds.pl