Oferty pracy

Specjalista ds. kadrowo - księgowych

Miejce pracy: Warszawa, oferta ważna do: 30.09.2018

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie listy płac: umów o pracę, umów cywilnoprawnych
  • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT
  • sporządzanie dokumentów w zakresie zatrudniania i zwalniania pracowników
  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo – płacowej (akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy, ewidencja czasu pracy, karty zasiłkowe etc)
  • wprowadzenie i analizowanie danych w systemie kadrowo – płacowym (badania lekarskie, szkolenia BHP itp.)
  • monitorowanie zmian w przepisach prawnych
  • prowadzenie rozrachunków z pracownikami
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów finansowych (w tym faktur zakupu i sprzedaży, dokumentów magazynowych oraz wyciągów bankowych)
  • weryfikacja sald kont księgowych
  • przygotowywanie płatności

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze księgowości, kadr i płac
  • znajomość programu Płatnik
  • mile widziana znajomość programu Enova kadry i płace, Enova księgowość
  • wykształcenie kierunkowe (np. rachunkowość, finanse, ekonomia)
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, ustawy o PDOF
  • znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości i podatków CIT oraz VAT
  • rzetelność i dokładność w działaniu
  • umiejętności analityczne

Ofereujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie, w zespole młodych ludzi, którzy wspólnie pracują na sukces w branży IT
  • udział w projektach w międzynarodowym otoczeniu
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach i imprezach integracyjnych
  • wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę (adekwatne do umiejętności)
  • dostęp do atrakcyjnych pakietów benefit-owych
  • codzienne darmowe lunch-e w siedzibie firmy
  • miejsce pracy: Warszawa Wawer (Miedzeszyn)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: praca@ckmediator.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez CK Mediator Polska Sp. z o.o. Sp. k z siedzibą w Warszawie przy ul. Patriotów 110 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest CK Mediator Polska Sp. z o.o. Sp. k z siedzibą w Warszawie przy ul. Patriotów 110. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Kontakt: praca@ckmediator.pl