Oferty pracy

Specjalista ds. Kluczowych klientów

Miejce pracy: Gdańsk, oferta ważna do: 24.10.2017

W związku z dynamicznym rozwojem firma handlowa poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk,

Opis stanowiska:

  • Realizacja planów sprzedaży,
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych i profesjonalna obsługa klienta,
  • Dbałość o stałe poszerzanie portfela klientów,
  • Monitorowanie rynku, ocena i rozwój nowych możliwości sprzedażowych dla produktów,
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów IT.
  • Umiejętność nawiązywania i budowania relacji handlowych,
  • Otwartość i wysokie zdolności komunikacyjne,
  • Samodzielność i zaangażowanie,
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,
  • Silna orientacja na cel i duża motywacja do pracy,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w młodym zespole,
  • Motywujące wynagrodzenie (wynagrodzenie stałe + prowizja uzależniona od wyników),
  • Samochód służbowy,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: kamil.chmielewski@gmpgroup.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Grupa Marcova Polska Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Kontakt: kamil.chmielewski@gmpgroup.pl