Oferty pracy

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejce pracy: Warszawa, oferta ważna do: 30.06.2020

PLFON to operator telekomunikacyjny specjalizujący się w telefonii interntowej. Świadczy usługi VoIP dla Klientów indywidualnych i biznesowych na polskim rynku od 2007 roku. Peoplefone Polska S.A., bo tak dokładnie brzmi nazwa firmy oferuje rozwiązania VoIP dla firm, które chciałyby skorzystać z funkcjonalności wirtualnej centrali działającej na bazie technologii chmury cyfrowej i Internetu. Połączenie tych elementów daje przewagę nad tradycyjnymi systemami służącymi do obsługi połączeń, obniża koszty funkcjonowania biznesu oferując niższe stawki połączeń międzynarodowych i możliwość korzystania z numeracji zagranicznej.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, PLFON poszukuje aktywnych, ambitnych i zaangażowanych specjalistów ds.sprzedaży specjalizujących się w sprzedaży, integracji i instalacji rozwiązań telekomunikacyjnych (Wirtualne PBX, SIPTRUNK) oraz dystrybucji sprzętu IP. Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej i dobre kontakty personalne z potencjalnymi
kontrahentami będą dodatkowym atutem przy wyborze kandydatów.

Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów z rynku B2B
  • pozyskiwanie partnerów biznesowych oraz budowanie z nimi długofalowej współpracy
  • samodzielne prowadzenie całego procesu sprzedażowego od identyfikacji potrzeb klienta do finalnego złożenia zamówienia
  • prowadzenie negocjacji handlowych oraz wypracowywanie zaufania wśród Klientów
  • aktywne pozyskiwanie partnerów biznesowych oraz budowanie z nimi długofalowej współpracy
  • przygotowywanie ofert
  • badanie potrzeb i oczekiwań klientów

WYMAGANIA

  • komunikatywność i kompetencje interpersonalne
  • umiejętność negocjacji oraz budowania długofalowych relacji z Klientam
  • prawo jazdy kategorii B
  • determinacja w realizacji wyznaczonych zadań oraz terminowość
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętności analityczne
  • znajomość rynku telekomunikacyjnego

OFERUJEMY

  • wynagrodzenie stałe oraz prowizja za pozyskanych klientów
  • zatrudnienie w stabilnej, nowocześnie zarządzanej firmie należącej do międzynarodowego Holdingu
  • możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia i rozwój kariery poprzez tworzenie własnych zespołów sprzedażowych
  • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • podstawowe narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Peoplefone Polska S.A.  z siedzibą w Warszawie, al. Jana Pawła II 80.116 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Peoplefone Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy al. Jana Pawła II 80/116. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Kontakt: praca@plfon.pl