Oferty pracy

Specjalista ds. zamówień publicznych

Miejce pracy: Warszawa, oferta ważna do: 31.01.2018

Komputronik Biznes oferuje kompleksowe rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw
i instytucji. Stanowi jedną z najdynamiczniej rozwijających się części grupy Komputronik. Blisko 200 doradców, inżynierów i serwisantów w całym kraju dysponuje aktualną wiedzą w zakresie sprzętu, oprogramowania i usług.

Jako integrator IT, opracowujemy i wdrażamy optymalne rozwiązania bazując na wyjątkowo szerokiej ofercie grupy Komputronik i zapewniamy szybką realizację projektów.

Jeśli jesteś zorientowany na rozwój, chcesz poznać ciekawych, nastawionych na współpracę ludzi
i realizować ciekawe projekty, dołącz do nas!

Celem tego stanowiska jest realizacja celów sprzedażowych, kompleksowe opracowywanie i składanie ofert
w ramach zamówień publicznych oraz weryfikacja dokumentacji przetargowej.

ZADANIA

  • Utrzymanie i rozwój relacji handlowych z klientami instytucjonalnymi
  • Kompletowanie i przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do złożenia oferty przetargowej
  • Badanie ryzyka związanego z danym postępowaniem we współpracy z działem prawnym oraz finansowym
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Weryfikacja umów pod przetargi pod kątem prawnym
  • Komunikacja z jednostkami sektora publicznego (w tym przygotowywanie pism)
  • Monitorowanie serwisów internetowych w zakresie ogłaszanych przetargów zgodnych z profilem działalności spółki, monitorowanie rynku celem utrzymania przewagi konkurencyjnej oraz analiza ofert konkurencji

NASZE OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW

  • Mile widziane min. roczne doświadczenie w zakresie obsługi formalno-prawnej w obszarze zamówień publicznych po stronie wykonawcy, dodatkowe doświadczenie po stronie zamawiającego będzie atutem
  • Praktyczna znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz aktów wykonawczych do ustawy
  • Posiadanie podstawowej wiedzy z zakresu sprzętu komputerowego
  • Doświadczenie w reprezentacji przed KIO i sądami powszechnymi będzie dodatkowym atutem
  • Dokładność, terminowość, odpowiedzialność, doskonała organizacja pracy,
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość MS Word oraz MS Excel
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Mile widziane wykształcenie wyższe

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w czwartej pod względem wielkości sprzedaży, firmie działającej na rynku IT
  • Niezbędne narzędzia do realizacji wyznaczonych celów
  • Wprowadzenie na stanowisku pracy i niezbędne szkolenia
  • Kulturę organizacyjną wspierającą współpracę zespołową i rozwój zawodowy
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach i seminariach
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, grupowe ubezpieczenia na życie i inne)

Kontakt: magdalena.kaczmarek@komputronik-biznes.pl