Sprzedawca - handlowiec stacjonarny do sklepu ze sprzętem komputerowym - Łódź

Miejce pracy: Łódź, oferta ważna do: 31.12.2017

Firma z branży IT poszukuje osoby do obsługi klienta w sklepie stacjonarnym ze sprzętem komputerowym, przygotowywania ofert.

Praca stacjonarna w siedzibie firmy w Łodzi, dzielnica Górna, umowa o pracę, cały etat.

Obowiązki:
* obsługa klienta w sklepie stacjonarnym (komputery, podzespoły, akcesoria, nawigacje)
* przygotowywanie ofert w odpowiedzi na zapytania ofertowe i przetargowe
* obsługa telefoniczna klientów
* pomoc w pracy działu zakupów

Wymagania:
* doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży IT
* znajomość zagadnień IT (sprzęt, oprogramowanie)
* podstawowa umiejętność sporządzania ofert przetargowych
* komunikatywność
* umiejętność prowadzenia rozmów z klientami, również w sytuacji stresu
* znajomość języka angielskiego na poziomie średnim technicznym

Oferujemy:
* umowę o pracę na cały etat
* pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie

Kontakt: piotr@tan.io