Oferty pracy

Tech Data: Product Manager w dziale IBM Storage

Miejce pracy: Warszawa, oferta ważna do: 30.04.2019

Zakres obowiązków:

  • wsparcie działów sprzedaży w zakresie oferowanych produktów i rozwiązań IBM Storage

  • prowadzenie całego procesu sprzedaży – prezentacje handlowe, kalkulacje cenowe, ofertowanie

  • wspólnie z działem logistyki zajmować się sprawnym realizowaniem zamówień partnera handlowego

  • dbanie o dobre relacje z kluczowymi partnerami i aktywne pozyskiwanie nowych partnerów handlowych

  • realizowanie założonych planów sprzedaży

  • monitorowanie rynku w zakresie działań konkurencji, cen, oferowanych usług oraz potencjalnych klientów

  • stałe podnoszenie kwalifikacji w zakresie oferowanych produktów

Wymagania:

  • znajomość branży IT

  • dobre umiejętności komunikacyjne

  • samodzielność, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu

  • min. 2-3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację;

  • umiejętność szybkiego i skutecznego działania oraz pracy pod presją czasu

  • znajomość MS Office

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej sytuacji na rynku

  • realizację ambitnych zadań pozwalających na pełne wykorzystanie Twojego potencjału zawodowego

  • niezbędne narzędzia pracy, które pomogą Ci w realizacji zadań

  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole specjalistów, którzy wspólnie pracują na sukces Tech Daty w Polsce

  • realne możliwości rozwoju zawodowego oraz dostęp do szkoleń

  • pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karnet na basen/siłownię/fitness)

Kontakt: rekrutacja@techdata.pl