Galerie Najnowsze artykuły https://www.crn.pl/rss/artykuly/ Wed, 20 Feb 2019 21:59:40 +0100 <![CDATA[Fujitsu New Product Training 2018]]> https://www.crn.pl/galerie/fujitsu-new-product-training-2018-1 Thu, 15 Nov 2018 14:53:33 +0100 <![CDATA[Forcepoint Forum 2018]]> https://www.crn.pl/galerie/forcepoint-forum-2018 Thu, 15 Nov 2018 09:46:37 +0100 <![CDATA[Wideo: Debata CRN - data center dla integratorów]]> https://www.crn.pl/galerie/wideo-debata-crn-data-center-dla-integratorow Wed, 31 Oct 2018 14:10:55 +0100 <![CDATA[NEC Competence Days 2018]]> https://www.crn.pl/galerie/nec-competence-days-2018 Mon, 29 Oct 2018 12:22:37 +0100 <![CDATA[Sophos Partner Roadshow 2018]]> https://www.crn.pl/galerie/sophos-partner-roadshow-2018 Mon, 22 Oct 2018 13:53:04 +0200 <![CDATA[Akademia IT Tech Data]]> https://www.crn.pl/galerie/akademia-it-tech-data-2018 Thu, 18 Oct 2018 14:57:03 +0200 <![CDATA[Wideo: Epson Business Partner Conference 2018]]> https://www.crn.pl/galerie/wideo-epson-business-partner-conference-2018 Thu, 18 Oct 2018 12:00:03 +0200 <![CDATA[Reseller Digital Signage Trends 2018]]> https://www.crn.pl/galerie/reseller-digital-signage-trends-2018 Tue, 25 Sep 2018 10:35:50 +0200 <![CDATA[Spotkanie partnerów i 20-lecie Connect Distribution]]> https://www.crn.pl/galerie/doroczna-gala-connect-distribution-2018 Mon, 24 Sep 2018 15:18:03 +0200 <![CDATA[Wideo: Dagma nagrodziła najlepszych]]> https://www.crn.pl/galerie/dagma-nagrodzila-najlepszych Fri, 21 Sep 2018 10:14:00 +0200 <![CDATA[XIII Regaty Lenovo]]> https://www.crn.pl/galerie/xiii-regaty-lenovo Thu, 20 Sep 2018 14:55:30 +0200 <![CDATA[Dell Technologies Forum 2018]]> https://www.crn.pl/galerie/dell-technologies-forum-2018 Wed, 19 Sep 2018 12:14:31 +0200 <![CDATA[Rejs "Tylko dla wilków morskich"]]> https://www.crn.pl/galerie/rejs-tylko-dla-wilkow-morskich Tue, 11 Sep 2018 09:40:42 +0200 <![CDATA[VIII (nieoficjalny) Zlot Motocyklowy branży IT]]> https://www.crn.pl/galerie/viii-zlot-motocyklowy-branzy-it Fri, 13 Jul 2018 16:12:49 +0200 <![CDATA[Triathlon IT 2018]]> https://www.crn.pl/galerie/triathlon-it-2018-1 Fri, 06 Jul 2018 13:38:01 +0200 <![CDATA[IT Club Piknik Rodzinny Branży IT 2018]]> https://www.crn.pl/galerie/it-club-piknik-rodzinny-branzy-it-2018 Thu, 05 Jul 2018 15:14:37 +0200 <![CDATA[Wideo CRN: gala CRN Tech Trendy Biznes 2018]]> https://www.crn.pl/galerie/wideo-crn-gala-crn-tech-trendy-biznes-2018 Fri, 22 Jun 2018 11:12:17 +0200 <![CDATA[Spotkanie 3S z integratorami IT]]> https://www.crn.pl/galerie/spotkanie-3s-z-integratorami-it Fri, 22 Jun 2018 10:00:37 +0200 <![CDATA[Backup a RODO – debata Veracompu]]> https://www.crn.pl/galerie/all-off-backup-2018 Thu, 21 Jun 2018 14:15:46 +0200 <![CDATA[Tech Data: Akademia IT dla partnerów]]> https://www.crn.pl/galerie/akademia-it-tech-data Wed, 20 Jun 2018 13:34:36 +0200 <![CDATA[Poland IT Meeting 2018]]> https://www.crn.pl/galerie/poland-it-meeting-2018 Tue, 19 Jun 2018 16:47:48 +0200 <![CDATA[KickOFF Epson 2018]]> https://www.crn.pl/galerie/kickoff-epson-2018 Mon, 18 Jun 2018 15:22:25 +0200 <![CDATA[Tech Trendy Biznes 2018 - gala CRN Polska]]> https://www.crn.pl/galerie/gala-crn-tech-trendy-biznes-2018 Mon, 11 Jun 2018 17:00:37 +0200 <![CDATA[Connect Distribution Roadshow 2018]]> https://www.crn.pl/galerie/connect-distribution-roadshow-2018 Wed, 06 Jun 2018 14:05:51 +0200 <![CDATA[70-lecie polskiej informatyki]]> https://www.crn.pl/galerie/gala-70-lecia-polskiej-informatyki Thu, 24 May 2018 14:33:43 +0200 <![CDATA[I Mistrzostwa Polski Branży IT w tenisie stołowym]]> https://www.crn.pl/galerie/i-mistrzostwa-polski-branzy-it-w-tenisie-stolowym Tue, 15 May 2018 12:43:32 +0200 <![CDATA[Dobry moment dla Ezviz]]> https://www.crn.pl/galerie/dobry-moment-dla-ezviz Mon, 14 May 2018 09:32:20 +0200 <![CDATA[Spotkanie partnerów OKI]]> https://www.crn.pl/galerie/spotkanie-partnerow-oki Mon, 07 May 2018 15:10:55 +0200 <![CDATA[IT SEC po raz piąty]]> https://www.crn.pl/galerie/it-sec-po-raz-piaty Thu, 26 Apr 2018 13:40:55 +0200 <![CDATA[Wiosenne Spotkania S4E]]> https://www.crn.pl/galerie/wiosenne-spotkania-s4e-1 Fri, 20 Apr 2018 15:54:00 +0200 <![CDATA[ABC Data Technology Trends 2018]]> https://www.crn.pl/galerie/abc-data-technology-trends-2018 Fri, 16 Mar 2018 12:37:58 +0100 <![CDATA[Nuvias Roadshow Poland 2018]]> https://www.crn.pl/galerie/nuvias-roadshow-poland-2018 Tue, 13 Mar 2018 10:08:45 +0100 <![CDATA[HyperScale Roadshow 2018]]> https://www.crn.pl/galerie/hyperscale-roadshow-2018 Mon, 12 Mar 2018 12:17:35 +0100 <![CDATA[IT Club w „Dzikim Zakątku”]]> https://www.crn.pl/galerie/it-club-w-dzikim-zakatku-1 Mon, 26 Feb 2018 13:59:42 +0100 <![CDATA[Distree EMEA 2018 Monaco]]> https://www.crn.pl/galerie/distree-emea-2018-monaco Fri, 16 Feb 2018 13:07:16 +0100 <![CDATA[Barracuda European Roadshow 2018]]> https://www.crn.pl/galerie/barracuda-european-roadshow-2018 Tue, 06 Feb 2018 15:19:03 +0100 <![CDATA[Wideo CRN: Debata - Usługi zarządzania drukiem]]> https://www.crn.pl/galerie/wideo-crn-debata-uslugi-zarzadzania-drukiem Fri, 02 Feb 2018 14:50:06 +0100 <![CDATA[Commvault Partner Day 2018]]> https://www.crn.pl/galerie/commvault-partner-day-2018 Mon, 15 Jan 2018 11:32:00 +0100 <![CDATA[Dell EMC Forum 2017]]> https://www.crn.pl/galerie/dell-emc-forum-2017 Fri, 08 Dec 2017 09:54:34 +0100 <![CDATA[Wideo: spotkanie IT Club]]> https://www.crn.pl/galerie/wideo-spotkanie-it-club Mon, 04 Dec 2017 12:17:49 +0100 <![CDATA[Gala HP Partner Exellence Award 2017]]> https://www.crn.pl/galerie/gala-hp-partner-exellence-award-2017 Thu, 30 Nov 2017 10:42:46 +0100 <![CDATA[IT Club na leśnych ścieżkach]]> https://www.crn.pl/galerie/it-club-na-lesnych-sciezkach Wed, 29 Nov 2017 21:34:23 +0100 <![CDATA[innovaphone: Polish VoIP & Security Summit 2017]]> https://www.crn.pl/galerie/innovaphone-polish-voip-security-summit-2017 Thu, 16 Nov 2017 10:38:30 +0100 <![CDATA[QNAP - Konferencja IT]]> https://www.crn.pl/galerie/qnap-konferencja-it Tue, 14 Nov 2017 14:12:43 +0100 <![CDATA[ScanSource Live 2017]]> https://www.crn.pl/galerie/scansource-live-1 Tue, 31 Oct 2017 13:05:20 +0100 <![CDATA[Wideo CRN: Debata o chmurze]]> https://www.crn.pl/galerie/wideo-crn-debata-o-chmurze Wed, 18 Oct 2017 16:14:02 +0200 <![CDATA[Konferencja Synology]]> https://www.crn.pl/galerie/synology Wed, 18 Oct 2017 15:35:01 +0200 <![CDATA[NEC Competence Days - Pro AV Solutions]]> https://www.crn.pl/galerie/nec-av-competence-days-2017 Wed, 18 Oct 2017 14:16:46 +0200 <![CDATA[Ingram Micro - konferencja partnerska]]> https://www.crn.pl/galerie/ingram-micro-konferencja-partnerska Mon, 16 Oct 2017 19:26:06 +0200 <![CDATA[O biznesie na... strzelnicy]]> https://www.crn.pl/galerie/connect-distribution-dla-partnerow-2017 Mon, 16 Oct 2017 14:20:00 +0200