Galerie Najnowsze artykuły https://www.crn.pl/rss/artykuly/ Sun, 23 Feb 2020 19:13:45 +0100 <![CDATA[Wideo: Debata CRN - Ochrona danych]]> https://www.crn.pl/galerie/wideo-debata-crn-ochrona-danych Wed, 19 Feb 2020 12:20:54 +0100 <![CDATA[Karnawałowy Bal branży IT]]> https://www.crn.pl/galerie/karnawalowy-bal-branzy-it Tue, 04 Feb 2020 23:29:01 +0100 <![CDATA[Wideo: Debata CRN - Kobiety w IT]]> https://www.crn.pl/galerie/wideo-debata-crn-kobiety-w-it Mon, 02 Dec 2019 11:10:20 +0100 <![CDATA[NEC Competence Days 2019]]> https://www.crn.pl/galerie/nec-competence-days-2019 Tue, 12 Nov 2019 11:30:09 +0100 <![CDATA[Wideo: Debata CRN - Cyberbezpieczeństwo]]> https://www.crn.pl/galerie/wideo-debata-crn-cyberbezpieczenstwo Wed, 30 Oct 2019 17:50:29 +0100 <![CDATA[Oracle Modern Cloud Day 2019]]> https://www.crn.pl/galerie/oracle-modern-cloud-day-2019 Tue, 29 Oct 2019 18:15:09 +0100 <![CDATA[Akademia IT Tech Data - edycja jesień 2019]]> https://www.crn.pl/galerie/akademia-it-tech-data-edycja-jesien-2019 Tue, 29 Oct 2019 16:03:40 +0100 <![CDATA[Dell Technologies Forum 2019]]> https://www.crn.pl/galerie/dell-technologies-forum-2019 Tue, 29 Oct 2019 09:16:45 +0100 <![CDATA[Microsoft One 2019]]> https://www.crn.pl/galerie/microsoft-one-2019 Mon, 07 Oct 2019 12:09:56 +0200 <![CDATA[Dagma na spotkaniu z partnerami]]> https://www.crn.pl/galerie/dagma-na-spotkaniu-z-partnerami Thu, 26 Sep 2019 11:12:16 +0200 <![CDATA[Ingram Micro]]> https://www.crn.pl/galerie/ingram-micro Thu, 19 Sep 2019 12:26:55 +0200 <![CDATA[Triathlon IT & Business 2019]]> https://www.crn.pl/galerie/triathlon-it-business-2019 Mon, 16 Sep 2019 16:22:32 +0200 <![CDATA[Wideo: Debata CRN - Druk w firmie]]> https://www.crn.pl/galerie/wideo-debata-crn-druk-w-firmie Wed, 28 Aug 2019 12:19:06 +0200 <![CDATA[Delta Data Center Solution Day 2019]]> https://www.crn.pl/galerie/delta-data-center-solution-day-2019 Mon, 08 Jul 2019 16:38:03 +0200 <![CDATA[Konferencja Technik Szerokopasmowych (KTS)]]> https://www.crn.pl/galerie/konferencja-technik-szerokopasmowych-kts Wed, 03 Jul 2019 14:02:19 +0200 <![CDATA[Piłkarskie Mistrzostwa IT]]> https://www.crn.pl/galerie/pilkarskie-mistrzostwa-it Tue, 25 Jun 2019 19:19:49 +0200 <![CDATA[Epson: z partnerami w Opalenicy]]> https://www.crn.pl/galerie/kick-off-epson-2019 Tue, 25 Jun 2019 10:41:04 +0200 <![CDATA[Regaty IT 2019]]> https://www.crn.pl/galerie/regaty-it-2019 Sun, 23 Jun 2019 21:45:03 +0200 <![CDATA[Gala "Branża IT 20-30 lat temu"]]> https://www.crn.pl/galerie/gala-branza-it-20-30-lat-temu-1 Mon, 17 Jun 2019 09:33:19 +0200 <![CDATA[Wideo: debata WatchGuard i Veracomp]]> https://www.crn.pl/galerie/wideo-crn-debata-veracomp-i-watchguard Fri, 14 Jun 2019 12:32:17 +0200 <![CDATA[Brother: spotkanie partnerów – Łochów 2019]]> https://www.crn.pl/galerie/brother-spotkanie-partnerow-lochow-2019 Fri, 14 Jun 2019 08:12:38 +0200 <![CDATA[Wideo CRN: gala Tech Trendy Biznes 2019]]> https://www.crn.pl/galerie/wideo-crn-gala-tech-trendy-biznes-2019 Wed, 12 Jun 2019 13:58:24 +0200 <![CDATA[Gala Tech Trendy Biznes 2019]]> https://www.crn.pl/galerie/gala-tech-trendy-biznes-2019 Thu, 06 Jun 2019 19:38:51 +0200 <![CDATA[Konferencja PTI]]> https://www.crn.pl/galerie/konferencja-pti Wed, 05 Jun 2019 14:21:39 +0200 <![CDATA[Westcon: ruszamy z dystrybucją Mitela]]> https://www.crn.pl/galerie/westcon-ruszamy-z-dystrybucja-mitela Fri, 17 May 2019 12:57:30 +0200 <![CDATA[Aten Solution Day: IT razem z AV]]> https://www.crn.pl/galerie/aten-solution-day-it-razem-z-av-1 Tue, 30 Apr 2019 08:54:11 +0200 <![CDATA[HPE Discover More 2019]]> https://www.crn.pl/galerie/hpe-discover-more-2019 Mon, 29 Apr 2019 14:02:59 +0200 <![CDATA[Wideo: Debata CRN - Rok z RODO]]> https://www.crn.pl/galerie/wideo-debata-crn-rok-z-rodo Wed, 24 Apr 2019 16:28:52 +0200 <![CDATA[Netgear Roadshow 2019]]> https://www.crn.pl/galerie/netgear-roadshow-2019 Thu, 28 Mar 2019 16:35:26 +0100 <![CDATA[Fujitsu New Product Training 2018]]> https://www.crn.pl/galerie/fujitsu-new-product-training-2018-1 Thu, 15 Nov 2018 14:53:33 +0100 <![CDATA[Forcepoint Forum 2018]]> https://www.crn.pl/galerie/forcepoint-forum-2018 Thu, 15 Nov 2018 09:46:37 +0100 <![CDATA[Wideo: Debata CRN - data center dla integratorów]]> https://www.crn.pl/galerie/wideo-debata-crn-data-center-dla-integratorow Wed, 31 Oct 2018 14:10:55 +0100 <![CDATA[NEC Competence Days 2018]]> https://www.crn.pl/galerie/nec-competence-days-2018 Mon, 29 Oct 2018 12:22:37 +0100 <![CDATA[Sophos Partner Roadshow 2018]]> https://www.crn.pl/galerie/sophos-partner-roadshow-2018 Mon, 22 Oct 2018 13:53:04 +0200 <![CDATA[Akademia IT Tech Data]]> https://www.crn.pl/galerie/akademia-it-tech-data-2018 Thu, 18 Oct 2018 14:57:03 +0200 <![CDATA[Wideo: Epson Business Partner Conference 2018]]> https://www.crn.pl/galerie/wideo-epson-business-partner-conference-2018 Thu, 18 Oct 2018 12:00:03 +0200 <![CDATA[Reseller Digital Signage Trends 2018]]> https://www.crn.pl/galerie/reseller-digital-signage-trends-2018 Tue, 25 Sep 2018 10:35:50 +0200 <![CDATA[Spotkanie partnerów i 20-lecie Connect Distribution]]> https://www.crn.pl/galerie/doroczna-gala-connect-distribution-2018 Mon, 24 Sep 2018 15:18:03 +0200 <![CDATA[Wideo: Dagma nagrodziła najlepszych]]> https://www.crn.pl/galerie/dagma-nagrodzila-najlepszych Fri, 21 Sep 2018 10:14:00 +0200 <![CDATA[XIII Regaty Lenovo]]> https://www.crn.pl/galerie/xiii-regaty-lenovo Thu, 20 Sep 2018 14:55:30 +0200 <![CDATA[Dell Technologies Forum 2018]]> https://www.crn.pl/galerie/dell-technologies-forum-2018 Wed, 19 Sep 2018 12:14:31 +0200 <![CDATA[Rejs "Tylko dla wilków morskich"]]> https://www.crn.pl/galerie/rejs-tylko-dla-wilkow-morskich Tue, 11 Sep 2018 09:40:42 +0200 <![CDATA[VIII (nieoficjalny) Zlot Motocyklowy branży IT]]> https://www.crn.pl/galerie/viii-zlot-motocyklowy-branzy-it Fri, 13 Jul 2018 16:12:49 +0200 <![CDATA[Triathlon IT 2018]]> https://www.crn.pl/galerie/triathlon-it-2018-1 Fri, 06 Jul 2018 13:38:01 +0200 <![CDATA[IT Club Piknik Rodzinny Branży IT 2018]]> https://www.crn.pl/galerie/it-club-piknik-rodzinny-branzy-it-2018 Thu, 05 Jul 2018 15:14:37 +0200 <![CDATA[Wideo CRN: gala CRN Tech Trendy Biznes 2018]]> https://www.crn.pl/galerie/wideo-crn-gala-crn-tech-trendy-biznes-2018 Fri, 22 Jun 2018 11:12:17 +0200 <![CDATA[Spotkanie 3S z integratorami IT]]> https://www.crn.pl/galerie/spotkanie-3s-z-integratorami-it Fri, 22 Jun 2018 10:00:37 +0200 <![CDATA[Backup a RODO – debata Veracompu]]> https://www.crn.pl/galerie/all-off-backup-2018 Thu, 21 Jun 2018 14:15:46 +0200 <![CDATA[Tech Data: Akademia IT dla partnerów]]> https://www.crn.pl/galerie/akademia-it-tech-data Wed, 20 Jun 2018 13:34:36 +0200 <![CDATA[Poland IT Meeting 2018]]> https://www.crn.pl/galerie/poland-it-meeting-2018 Tue, 19 Jun 2018 16:47:48 +0200