Prawo i zarządzanie Najnowsze artykuły https://www.crn.pl/rss/artykuly/ Wed, 20 Feb 2019 21:55:09 +0100 <![CDATA[Facebooku, popraw faktury]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/facebooku-popraw-faktury Wed, 13 Feb 2019 16:20:28 +0100 <![CDATA[Jak sobie radzić w epoce cyfrowych potęg (cz. 3)]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/jak-sobie-radzic-w-epoce-cyfrowych-poteg-cz-3 Wed, 30 Jan 2019 07:24:58 +0100 <![CDATA[Algorytm LinkedIn: co wiemy, a czego się domyślamy]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/algorytm-linkedin-co-wiemy-a-czego-sie-domyslamy Mon, 07 Jan 2019 10:20:24 +0100 <![CDATA[Jak sobie radzić w epoce cyfrowych potęg (cz. 2)]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/jak-sobie-radzic-w-epoce-cyfrowych-poteg-cz-2 Fri, 28 Dec 2018 07:03:27 +0100 <![CDATA[Efektywność osobista 4.0: podejmowanie decyzji w świecie, który oszalał]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/efektywnosc-osobista-4-0-podejmowanie-decyzji-w-swiecie-ktory-oszalal Mon, 24 Dec 2018 08:05:17 +0100 <![CDATA[Karuzelowa komisja śledcza]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/karuzelowa-komisja-sledcza Fri, 21 Dec 2018 12:06:30 +0100 <![CDATA[Dyrektywa NIS i jej skutki]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/dyrektywa-nis-i-jej-skutki Thu, 20 Dec 2018 07:21:21 +0100 <![CDATA[Jak sobie radzić w epoce cyfrowych potęg (cz. 1)]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/jak-sobie-radzic-w-epoce-cyfrowych-poteg-cz-1 Wed, 12 Dec 2018 07:05:31 +0100 <![CDATA[Sztuczna inteligencja zmienia sprzedaż. Co to oznacza dla sprzedawców?]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/sztuczna-inteligencja-zmienia-sprzedaz-co-to-oznacza-dla-sprzedawcow Thu, 08 Nov 2018 07:05:57 +0100 <![CDATA[Przedsiębiorcy a RODO: jest pole do manewru]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/przedsiebiorcy-a-rodo-jest-pole-do-manewru-1 Wed, 24 Oct 2018 07:10:14 +0200 <![CDATA[Emocjonalna strona strategii Przykład Nokii]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/emocjonalna-strona-strategii-przyklad-nokii Tue, 16 Oct 2018 10:05:03 +0200 <![CDATA[Sprzedaż przedsiębiorcza (cz. 3)]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/sprzedaz-przedsiebiorcza-cz-3 Tue, 18 Sep 2018 08:10:37 +0200 <![CDATA[RODO: trzeba trzymać rękę na pulsie]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/rodo-trzeba-trzymac-reke-na-pulsie Mon, 03 Sep 2018 09:05:03 +0200 <![CDATA[Sprzedaż przedsiębiorcza (cz. 2)]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/sprzedaz-przedsiebiorcza-cz-2 Tue, 07 Aug 2018 08:10:43 +0200 <![CDATA[Wskaźnik ROI, czyli co ja z tego będę miał…]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/wskaznik-roi-czyli-co-ja-z-tego-bede-mial Fri, 27 Jul 2018 08:42:16 +0200 <![CDATA[O przyszłości IT zadecydują przepisy]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/o-przyszlosci-it-zadecyduja-przepisy Thu, 28 Jun 2018 17:11:58 +0200 <![CDATA[Sprzedaż przedsiębiorcza (cz.1)]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/sprzedaz-przedsiebiorcza-cz-1 Wed, 27 Jun 2018 16:44:23 +0200 <![CDATA[Poszukiwany potencjał pracowników]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/poszukiwany-potencjal-pracownikow Wed, 09 May 2018 08:55:24 +0200 <![CDATA[Klienci a sztuczna inteligencja]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/klienci-a-sztuczna-inteligencja Fri, 20 Apr 2018 07:47:28 +0200 <![CDATA[Sprzedaż ratalna pod (nowym) nadzorem]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/sprzedaz-ratalna-pod-nowym-nadzorem Mon, 09 Apr 2018 08:44:40 +0200 <![CDATA[Biznes to wojna. I vice versa.]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/biznes-to-wojna-i-vice-versa Thu, 29 Mar 2018 13:56:33 +0200 <![CDATA[Capgemini: innowacyjność to wyzwanie]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/capgemini-innowacyjnosc-to-wyzwanie Thu, 22 Mar 2018 07:43:21 +0100 <![CDATA[Crowdsourcing w biznesie: najpierw strategia, potem platforma]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/crowdsourcing-w-biznesie-najpierw-strategia-potem-platforma Mon, 12 Mar 2018 08:15:19 +0100 <![CDATA[Wtykaj nos w (nie)swoje sprawy]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/wtykaj-nos-w-nie-swoje-sprawy Fri, 09 Mar 2018 09:54:38 +0100 <![CDATA[Gęste sito fiskusa]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/geste-sito-fiskusa Wed, 07 Mar 2018 07:39:45 +0100 <![CDATA[RODO: wciąż wiele do zrobienia]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/rodo-wciaz-wiele-do-zrobienia Wed, 28 Feb 2018 08:05:00 +0100 <![CDATA[Dofinansowanie szkoleń dla firm IT]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/dofinansowanie-szkolen-dla-firm-it Mon, 19 Feb 2018 07:50:38 +0100 <![CDATA[„Marketing B2B IT. Podręcznik użytkownika”]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/marketing-b2b-it-podrecznik-uzytkownika Mon, 19 Feb 2018 07:47:55 +0100 <![CDATA[Dokąd zmierza analityka w biznesie]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/dokad-zmierza-analityka-w-biznesie Mon, 12 Feb 2018 14:38:25 +0100 <![CDATA[Podzielona płatność VAT: kolejna rewolucja?]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/podzielona-platnosc-vat-kolejna-rewolucja Wed, 31 Jan 2018 07:00:11 +0100 <![CDATA[Historie, które uczą: 7 największych pomyłek przywódców]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/historie-ktore-ucza-7-najwiekszych-pomylek-przywodcow Fri, 29 Dec 2017 08:05:32 +0100 <![CDATA[Jaki VAT za 5 lat?]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/jaki-vat-za-5-lat Fri, 22 Dec 2017 08:09:29 +0100 <![CDATA[Kaspersky a sprawa polska]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/kaspersky-a-sprawa-polska-1 Wed, 13 Dec 2017 08:02:24 +0100 <![CDATA[Zwrot VAT czyli „nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?”]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/zwrot-vat-czyli-nie-mamy-panskiego-plaszcza-i-co-pan-nam-zrobi Wed, 22 Nov 2017 07:51:48 +0100 <![CDATA[Chcesz, aby Twoi klienci byli liderami transformacji cyfrowej? Pomóż im wyznaczyć priorytety]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/chcesz-aby-twoi-klienci-byli-liderami-transformacji-cyfrowej-pomoz-im-wyznaczyc-priorytety Fri, 27 Oct 2017 07:45:02 +0200 <![CDATA[10 błędów niszczących kulturę innowacji]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/10-bledow-niszczacych-kulture-innowacji Mon, 23 Oct 2017 09:00:08 +0200 <![CDATA[Nie jesteś kreatywny? Nic w tym złego…]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/nie-jestes-kreatywny-nic-w-tym-zlego Fri, 13 Oct 2017 08:26:39 +0200 <![CDATA[Dobry menedżer nie ustaje w drodze do mistrzostwa]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/dobry-menedzer-nie-ustaje-w-drodze-do-mistrzostwa Fri, 15 Sep 2017 15:33:31 +0200 <![CDATA[Metodyki Agile w zamówieniach publicznych]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/metodyki-agile-w-zamowieniach-publicznych Thu, 14 Sep 2017 07:11:08 +0200 <![CDATA[Operatorzy telekomunikacyjni na wojnie z hazardem]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/operatorzy-telekomunikacyjni-na-wojnie-z-hazardem Wed, 06 Sep 2017 13:55:30 +0200 <![CDATA[Elektroodpady: nowa broń w walce z patologiami]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/elektroodpady-nowa-bron-w-walce-z-patologiami Mon, 28 Aug 2017 08:15:15 +0200 <![CDATA[Wzrost oparty na firmowych wartościach]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/wzrost-oparty-na-firmowych-wartosciach Thu, 10 Aug 2017 08:00:05 +0200 <![CDATA[Escape roomy, czyli jak lepiej poznać swój zespół]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/escape-roomy-czyli-jak-lepiej-poznac-swoj-zespol Thu, 03 Aug 2017 08:00:26 +0200 <![CDATA[Nadzieje nie zawsze się spełniają]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/nadzieje-nie-zawsze-sie-spelniaja Tue, 01 Aug 2017 08:00:38 +0200 <![CDATA[Totalne zamglenie]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/totalne-zamglenie Fri, 14 Jul 2017 07:09:49 +0200 <![CDATA[RODO: sprawdzi się indywidualne podejście]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/rodo-sprawdzi-sie-indywidualne-podejscie Wed, 21 Jun 2017 14:43:22 +0200 <![CDATA[Wideo w biznesie]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/wideo-w-biznesie Fri, 09 Jun 2017 07:27:07 +0200 <![CDATA[RODO: każdy będzie chronił po swojemu]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/rodo-kazdy-bedzie-chronil-po-swojemu Wed, 19 Apr 2017 07:45:54 +0200 <![CDATA[Ekspansja międzynarodowa jako innowacja]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/ekspansja-miedzynarodowa-jako-innowacja Mon, 13 Mar 2017 07:23:47 +0100 <![CDATA[Czego chcą się uczyć polscy menedżerowie]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/czego-chca-sie-uczyc-polscy-menedzerowie Wed, 08 Feb 2017 07:27:04 +0100