Prawo i zarządzanie Najnowsze artykuły https://www.crn.pl/rss/artykuly/ Tue, 20 Aug 2019 00:15:39 +0200 <![CDATA[Case study: transformacja Agile w organizacji]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/case-study-transformacja-agile-w-organizacji Wed, 07 Aug 2019 09:10:10 +0200 <![CDATA[Dlaczego niektóre platformy prosperują a inne mają kłopoty (cz. 2)]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/dlaczego-niektore-platformy-prosperuja-a-inne-maja-klopoty-cz-2 Wed, 17 Jul 2019 13:15:53 +0200 <![CDATA[Lojalny millenials? To ciągle możliwe!]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/lojalny-millenials-to-ciagle-mozliwe Tue, 16 Jul 2019 08:10:09 +0200 <![CDATA[Zadaniowy czas pracy a nadgodziny]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/zadaniowy-czas-pracy-a-nadgodziny Wed, 19 Jun 2019 08:05:13 +0200 <![CDATA[Dlaczego niektóre platformy prosperują a inne mają kłopoty (cz. 1)]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/dlaczego-niektore-platformy-prosperuja-a-inne-maja-klopoty-cz-1 Tue, 18 Jun 2019 08:10:25 +0200 <![CDATA[Liga Mistrzów czyli lekcja przywództwa]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/liga-mistrzow-czyli-lekcja-przywodztwa Wed, 12 Jun 2019 08:17:12 +0200 <![CDATA[RODO: droga bez końca]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/rodo-droga-bez-konca Tue, 28 May 2019 12:05:34 +0200 <![CDATA[Zalety i wady perfekcjonizmu]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/zalety-i-wady-perfekcjonizmu Thu, 16 May 2019 14:45:38 +0200 <![CDATA[Czy social media są realnym zagrożeniem dla tajemnicy przedsiębiorstwa?]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/czy-social-media-sa-realnym-zagrozeniem-dla-tajemnicy-przedsiebiorstwa Mon, 13 May 2019 09:05:07 +0200 <![CDATA[Jak ostudzić temperaturę gorączkowych negocjacji?]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/jak-ostudzic-temperature-goraczkowych-negocjacji Thu, 18 Apr 2019 08:05:38 +0200 <![CDATA[Kontrola aktywności pracowników w mediach społecznościowych]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/kontrola-aktywnosci-pracownikow-w-mediach-spolecznosciowych Fri, 12 Apr 2019 09:10:36 +0200 <![CDATA[Jak stanowić (złe) prawo podatkowe]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/jak-stanowic-zle-prawo-podatkowe Thu, 07 Mar 2019 12:58:33 +0100 <![CDATA[Jak sobie radzić w epoce cyfrowych potęg (cz. 4)]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/jak-sobie-radzic-w-epoce-cyfrowych-poteg-cz-4 Wed, 06 Mar 2019 08:30:56 +0100 <![CDATA[Nowe metody nagradzania pracowników]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/nowe-metody-nagradzania-pracownikow Mon, 04 Mar 2019 07:10:43 +0100 <![CDATA[Facebooku, popraw faktury]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/facebooku-popraw-faktury Wed, 13 Feb 2019 16:20:28 +0100 <![CDATA[Jak sobie radzić w epoce cyfrowych potęg (cz. 3)]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/jak-sobie-radzic-w-epoce-cyfrowych-poteg-cz-3 Wed, 30 Jan 2019 07:24:58 +0100 <![CDATA[Jak sobie radzić w epoce cyfrowych potęg (cz. 2)]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/jak-sobie-radzic-w-epoce-cyfrowych-poteg-cz-2 Fri, 28 Dec 2018 07:03:27 +0100 <![CDATA[Efektywność osobista 4.0: podejmowanie decyzji w świecie, który oszalał]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/efektywnosc-osobista-4-0-podejmowanie-decyzji-w-swiecie-ktory-oszalal Mon, 24 Dec 2018 08:05:17 +0100 <![CDATA[Karuzelowa komisja śledcza]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/karuzelowa-komisja-sledcza Fri, 21 Dec 2018 12:06:30 +0100 <![CDATA[Dyrektywa NIS i jej skutki]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/dyrektywa-nis-i-jej-skutki Thu, 20 Dec 2018 07:21:21 +0100 <![CDATA[Jak sobie radzić w epoce cyfrowych potęg (cz. 1)]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/jak-sobie-radzic-w-epoce-cyfrowych-poteg-cz-1 Wed, 12 Dec 2018 07:05:31 +0100 <![CDATA[Sztuczna inteligencja zmienia sprzedaż. Co to oznacza dla sprzedawców?]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/sztuczna-inteligencja-zmienia-sprzedaz-co-to-oznacza-dla-sprzedawcow Thu, 08 Nov 2018 07:05:57 +0100 <![CDATA[Przedsiębiorcy a RODO: jest pole do manewru]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/przedsiebiorcy-a-rodo-jest-pole-do-manewru-1 Wed, 24 Oct 2018 07:10:14 +0200 <![CDATA[Emocjonalna strona strategii Przykład Nokii]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/emocjonalna-strona-strategii-przyklad-nokii Tue, 16 Oct 2018 10:05:03 +0200 <![CDATA[Sprzedaż przedsiębiorcza (cz. 3)]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/sprzedaz-przedsiebiorcza-cz-3 Tue, 18 Sep 2018 08:10:37 +0200 <![CDATA[RODO: trzeba trzymać rękę na pulsie]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/rodo-trzeba-trzymac-reke-na-pulsie Mon, 03 Sep 2018 09:05:03 +0200 <![CDATA[Sprzedaż przedsiębiorcza (cz. 2)]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/sprzedaz-przedsiebiorcza-cz-2 Tue, 07 Aug 2018 08:10:43 +0200 <![CDATA[Wskaźnik ROI, czyli co ja z tego będę miał…]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/wskaznik-roi-czyli-co-ja-z-tego-bede-mial Fri, 27 Jul 2018 08:42:16 +0200 <![CDATA[O przyszłości IT zadecydują przepisy]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/o-przyszlosci-it-zadecyduja-przepisy Thu, 28 Jun 2018 17:11:58 +0200 <![CDATA[Sprzedaż przedsiębiorcza (cz.1)]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/sprzedaz-przedsiebiorcza-cz-1 Wed, 27 Jun 2018 16:44:23 +0200 <![CDATA[Poszukiwany potencjał pracowników]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/poszukiwany-potencjal-pracownikow Wed, 09 May 2018 08:55:24 +0200 <![CDATA[Klienci a sztuczna inteligencja]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/klienci-a-sztuczna-inteligencja Fri, 20 Apr 2018 07:47:28 +0200 <![CDATA[Sprzedaż ratalna pod (nowym) nadzorem]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/sprzedaz-ratalna-pod-nowym-nadzorem Mon, 09 Apr 2018 08:44:40 +0200 <![CDATA[Biznes to wojna. I vice versa.]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/biznes-to-wojna-i-vice-versa Thu, 29 Mar 2018 13:56:33 +0200 <![CDATA[Capgemini: innowacyjność to wyzwanie]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/capgemini-innowacyjnosc-to-wyzwanie Thu, 22 Mar 2018 07:43:21 +0100 <![CDATA[Crowdsourcing w biznesie: najpierw strategia, potem platforma]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/crowdsourcing-w-biznesie-najpierw-strategia-potem-platforma Mon, 12 Mar 2018 08:15:19 +0100 <![CDATA[Wtykaj nos w (nie)swoje sprawy]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/wtykaj-nos-w-nie-swoje-sprawy Fri, 09 Mar 2018 09:54:38 +0100 <![CDATA[Gęste sito fiskusa]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/geste-sito-fiskusa Wed, 07 Mar 2018 07:39:45 +0100 <![CDATA[RODO: wciąż wiele do zrobienia]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/rodo-wciaz-wiele-do-zrobienia Wed, 28 Feb 2018 08:05:00 +0100 <![CDATA[Dofinansowanie szkoleń dla firm IT]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/dofinansowanie-szkolen-dla-firm-it Mon, 19 Feb 2018 07:50:38 +0100 <![CDATA[„Marketing B2B IT. Podręcznik użytkownika”]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/marketing-b2b-it-podrecznik-uzytkownika Mon, 19 Feb 2018 07:47:55 +0100 <![CDATA[Dokąd zmierza analityka w biznesie]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/dokad-zmierza-analityka-w-biznesie Mon, 12 Feb 2018 14:38:25 +0100 <![CDATA[Podzielona płatność VAT: kolejna rewolucja?]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/podzielona-platnosc-vat-kolejna-rewolucja Wed, 31 Jan 2018 07:00:11 +0100 <![CDATA[Historie, które uczą: 7 największych pomyłek przywódców]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/historie-ktore-ucza-7-najwiekszych-pomylek-przywodcow Fri, 29 Dec 2017 08:05:32 +0100 <![CDATA[Jaki VAT za 5 lat?]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/jaki-vat-za-5-lat Fri, 22 Dec 2017 08:09:29 +0100 <![CDATA[Kaspersky a sprawa polska]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/kaspersky-a-sprawa-polska-1 Wed, 13 Dec 2017 08:02:24 +0100 <![CDATA[Zwrot VAT czyli „nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?”]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/zwrot-vat-czyli-nie-mamy-panskiego-plaszcza-i-co-pan-nam-zrobi Wed, 22 Nov 2017 07:51:48 +0100 <![CDATA[Chcesz, aby Twoi klienci byli liderami transformacji cyfrowej? Pomóż im wyznaczyć priorytety]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/chcesz-aby-twoi-klienci-byli-liderami-transformacji-cyfrowej-pomoz-im-wyznaczyc-priorytety Fri, 27 Oct 2017 07:45:02 +0200 <![CDATA[10 błędów niszczących kulturę innowacji]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/10-bledow-niszczacych-kulture-innowacji Mon, 23 Oct 2017 09:00:08 +0200 <![CDATA[Nie jesteś kreatywny? Nic w tym złego…]]> https://www.crn.pl/artykuly/prawo-i-zarzadzanie/nie-jestes-kreatywny-nic-w-tym-zlego Fri, 13 Oct 2017 08:26:39 +0200