Wydarzenia Najnowsze artykuły https://www.crn.pl/rss/artykuly/ Wed, 20 Feb 2019 21:53:49 +0100 <![CDATA[Nominacje do Plebiscytu CRN przyjmujemy do 14 marca]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/nominacje-do-plebiscytu-crn-przyjmujemy-do-18-marca Thu, 14 Feb 2019 10:10:01 +0100 <![CDATA[Fujitsu z nowym partnerem]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/fujitsu-z-nowym-partnerem Fri, 25 Jan 2019 23:35:20 +0100 <![CDATA[Systemy HPC wychodzą z niszy]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/systemy-hpc-wychodza-z-niszy Wed, 23 Jan 2019 20:15:36 +0100 <![CDATA[Nowy pomysł na backup]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/nowy-pomysl-na-backup Sat, 12 Jan 2019 11:51:59 +0100 <![CDATA[Znany producent na zakręcie]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/znany-producent-na-zakrecie Thu, 03 Jan 2019 20:45:19 +0100 <![CDATA[Nowe życie producenta macierzy]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/nowe-zycie-producenta-macierzy Wed, 02 Jan 2019 21:04:04 +0100 <![CDATA[Forcepoint: ochrona najsłabszego ogniwa]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/forcepoint-ochrona-najslabszego-ogniwa Fri, 21 Dec 2018 09:05:33 +0100 <![CDATA[Avaya znów na prostej]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/avaya-znow-na-prostej Thu, 20 Dec 2018 08:10:04 +0100 <![CDATA[Sophos Partner Roadshow 2018]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/sophos-partner-roadshow-2018-1 Mon, 17 Dec 2018 12:05:02 +0100 <![CDATA[Veracomp: Huawei wartością dodaną]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/veracomp-huawei-wartoscia-dodana Mon, 17 Dec 2018 09:59:53 +0100 <![CDATA[Sysdig zagląda do kontenera]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/sysdig-zaglada-do-kontenera Tue, 04 Dec 2018 07:57:05 +0100 <![CDATA[Akademia IT Tech Data: siła usług i danych]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/akademia-it-tech-data-sila-uslug-i-danych Fri, 30 Nov 2018 14:43:32 +0100 <![CDATA[Microsoft Partner Strategy Conference 2018]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/microsoft-inspiruje-do-wspolpracy Fri, 30 Nov 2018 14:07:18 +0100 <![CDATA[SaaS niemal od ręki]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/saas-niemal-od-reki Fri, 30 Nov 2018 00:02:38 +0100 <![CDATA[Extreme Networks: sieć dla wszystkich]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/extreme-networks-siec-dla-wszystkich Wed, 28 Nov 2018 09:10:30 +0100 <![CDATA[LogicMonitor: monitoring z chmury]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/logicmonitor-monitoring-z-chmury Fri, 23 Nov 2018 20:36:21 +0100 <![CDATA[Mabl:inteligentne testy]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/mabl-inteligentne-testy Fri, 16 Nov 2018 20:28:58 +0100 <![CDATA[Veracomp walczy z cyberprzestępcami]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/veracomp-jak-walczyc-z-cyberprzestepcami Thu, 15 Nov 2018 20:20:25 +0100 <![CDATA[Fujitsu New Product Training 2018]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/fujitsu-new-product-training-2018 Wed, 07 Nov 2018 11:36:17 +0100 <![CDATA[Hitachi Vantara: od danych do innowacji]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/hitachi-vantara-od-danych-do-innowacji Wed, 31 Oct 2018 07:05:28 +0100 <![CDATA[NEC na nowych rynkach]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/nec-na-nowych-rynkach Tue, 30 Oct 2018 07:06:11 +0100 <![CDATA[Najlepsi partnerzy ESET i Stormshield nagrodzeni]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/najlepsi-partnerzy-eset-i-stormshield-nagrodzeni Thu, 25 Oct 2018 08:05:07 +0200 <![CDATA[Pięć wektorów Acronisa]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/piec-wektorow-acronisa Mon, 22 Oct 2018 13:55:07 +0200 <![CDATA[Epson: druk atramentowy to przyszłość]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/epson-druk-atramentowy-to-przyszlosc Thu, 18 Oct 2018 16:02:44 +0200 <![CDATA[Axis Partners Day 2018: w kierunku smart city]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/axis-partners-day-2018-w-kierunku-smart-city Mon, 15 Oct 2018 12:10:51 +0200 <![CDATA[ESET z polskimi akcentami]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/eset-z-polskimi-akcentami Fri, 12 Oct 2018 20:39:59 +0200 <![CDATA[Ingram Micro 2018: pod znakiem auto ID i komunikacji]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/ingram-micrro-2018-pod-znakiem-auto-id-i-komunikacji Thu, 11 Oct 2018 11:14:07 +0200 <![CDATA[Connect Distribution: chcemy się różnić]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/connect-distribution-chcemy-sie-roznic Tue, 02 Oct 2018 19:04:39 +0200 <![CDATA[Check Point Security Day: dylematy architektów bezpieczeństwa]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/check-point-security-day-dylematy-architektow-bezpieczenstwa Fri, 28 Sep 2018 14:05:45 +0200 <![CDATA[Digital Signage Trends 2018: rynek po upływie dekady]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/digital-signage-trends-2018-rynek-po-uplywie-dekady Fri, 28 Sep 2018 12:30:50 +0200 <![CDATA[Zarządzanie API , czyli pieniądze z integracji]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/zarzadzenie-api-czyli-pieniadze-z-integracji Wed, 05 Sep 2018 16:55:38 +0200 <![CDATA[Microsoft Inspire: chmura wymaga specjalizacji]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/microsoft-inspire-chmura-wymaga-specjalizacji Fri, 31 Aug 2018 08:14:18 +0200 <![CDATA[HYCU: powtórka z Veeam Software?]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/hycu-powtorka-z-veeam-software Tue, 28 Aug 2018 20:43:56 +0200 <![CDATA[Konwergencja dla futbolistów]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/konwergencja-dla-futbolistow Fri, 24 Aug 2018 21:36:24 +0200 <![CDATA[VIII (nieoficjalny) Zlot Motocyklowy branży IT]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/viii-nieoficjalny-zlot-motocyklowy-branzy-it Fri, 27 Jul 2018 08:46:42 +0200 <![CDATA[Europa na celowniku kalifornijskich startupów]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/europa-na-celowniku-kalifornijskich-startupow Wed, 18 Jul 2018 11:45:25 +0200 <![CDATA[Epson: ekspansja razem z partnerami]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/epson-ekspansja-razem-z-partnerami Fri, 13 Jul 2018 08:15:28 +0200 <![CDATA[Western Digital w centrum danych]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/western-digital-w-centrum-danych Thu, 12 Jul 2018 10:18:35 +0200 <![CDATA[Panasonic: nowy Toughbook dla partnerów]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/panasonic-male-urzadzenia-duze-mozliwosci Wed, 11 Jul 2018 08:46:44 +0200 <![CDATA[Najwięksi twardziele branży IT]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/najwieksi-twardziele-branzy-it Thu, 05 Jul 2018 07:20:24 +0200 <![CDATA[Quest Day 2018]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/quest-day-2018 Thu, 28 Jun 2018 13:15:22 +0200 <![CDATA[Elko: „czynnik ludzki” w dystrybucji]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/elko-czynnik-ludzki-w-dystrybucji Tue, 26 Jun 2018 15:40:16 +0200 <![CDATA[3S stawia na integratorów]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/3s-stawia-na-integratorow Mon, 25 Jun 2018 11:25:40 +0200 <![CDATA[Tech Data: Akademia IT dla partnerów]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/tech-data-akademia-it-dla-partnerow Thu, 21 Jun 2018 12:25:03 +0200 <![CDATA[Cyfrowa Europa według Huawei]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/cyfrowa-europa-wedlug-huawei Mon, 18 Jun 2018 10:28:19 +0200 <![CDATA[Poland IT Meeting 2018: 1000 spotkań w 2 dni]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/poland-it-meeting-2018-1000-spotkan-w-2-dni Thu, 14 Jun 2018 17:34:34 +0200 <![CDATA[Noordwijk: dystrybutorzy na „łowach”]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/noordwijk-dystrybutorzy-na-lowach Thu, 14 Jun 2018 12:30:22 +0200 <![CDATA[Bezpieczeństwo z Izraela w Polsce]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/hls-cyber-uczyc-sie-od-najlepszych Tue, 12 Jun 2018 07:47:06 +0200 <![CDATA[Connect Distribution Roadshow 2018: pod znakiem RODO]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/connect-distribution-roadshow-2018-pod-znakiem-rodo Wed, 06 Jun 2018 15:36:35 +0200 <![CDATA[Barracuda Networks w drodze po miliard dolarów]]> https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/barracuda-networks-w-drodze-po-miliard-dolarow Wed, 30 May 2018 15:11:49 +0200