Wywiady i felietony

Autor: Artur Kostrzewa | Dodano: 2017-02-22 07:55

Czas na upgrade

Michał Orłowski, szef polskiego przedstawicielstwa Adata Technology, o sytuacji na polskim rynku dysków SSD, zmianie modelu dystrybucji, najbardziej skutecznych sposobach dotarcia do klientów i rozwoju...

adata michał orłowski
Autor: Wojciech Urbanek | Dodano: 2017-02-20 10:31

Millenialsi to duże wyzwanie

Carl Leonard, Principal Security Analyst w Forcepoint, w rozmowie z CRN Polska o różnicach między nowymi i starymi producentami systemów bezpieczeństwa, a także wyzwaniach związanych z młodym pokoleniem...

forcepoint Carl Leonard millenialsi
Autor: Wojciech Urbanek | Dodano: 2017-02-17 07:59

Szukamy wizjonerów

CRN Polska rozmawia z Bogdanem Lontkowskim, dyrektorem regionalnym Landesk na Polskę, Czechy, Słowację i kraje bałtyckie.

bogdan lontkowski landesk
Autor: Michał Kanownik | Dodano: 2017-02-13 07:44

Rok nadziei

Rok 2016 to czas zarówno wielu zapowiedzi, jak i realnych zmian, z którymi musieli zmierzyć się polscy przedsiębiorcy. Największe oczekiwania wywołały zapowiedzi wdrożenia tzw. planu Morawieckiego oraz ogłoszona nie tak dawno Konstytucja Biznesu.

felieton michał kanownik zipsee cyfrowa polska W związku z...
Autor: Ireneusz Dąbrowski | Dodano: 2017-02-08 07:36

Horroskop

Tegoroczny okres świąteczno-noworoczny za sprawą ponurej pogody i nastroju spędziłem głównie na lekturze periodyków i czasopism. Lektura sama w sobie była pouczająca i dawała impuls do wielu przemyśleń. Z tym że jedno wrażenie pozostało niezmienne: totalny brak prognoz i przewidywań, co nam przyniesie ten Nowy Rok. Pomyślałem więc sobie: może to jakaś szansa dla mnie?

felieton ireneusz dąbrowski wrzutka z autu
Autor: Damian Kwiek | Dodano: 2017-02-03 08:11

Grand Internet

Byłem w grudniu na gali Grand Press. To najbardziej prestiżowe dziennikarskie nagrody przyznawane w Polsce. Kiedy na scenie stali zdobywcy pięciu pierwszych miejsc w głównym konkursie na Dziennikarza Roku, coś mnie tknęło. Coś jest nie tak. Kogoś brakuje.

felieton damian kwiek bajki robotów