Wywiady i felietony

Autor: Wojciech Urbanek | Dodano: 2019-10-11 07:15

Julia leży na macierzy

Media społecznościowe cofają nas do przeszłości. Co bardziej złośliwi twierdzą, że wracamy wręcz do epoki paleolitycznych rysunków naskalnych.

felieton wojciech urbanek
Autor: Tomasz Gołębiowski | Dodano: 2019-10-09 09:05

Ale kanał…

Był taki wywiad w CRN-ie, nie pamiętam już z kim, bo to dawno było, w którym padło takie mniej więcej stwierdzenie: „Nie wiem, jak mogło do tego dojść, że w odzieżówce są marże na poziomie 50 i więcej...

Autor: Tomasz Gołębiowski | Dodano: 2019-10-08 07:25

Wystarczy więcej empatii

„Nie zgodzę się z tym, że handlowiec w dystrybucji nie robi swojej roboty. W większości przypadków to ludzie pracujący za niskie wynagrodzenie osłodzone niewielką prowizją, która jest wynikową wygórowanych...

handlowiec QPiTO Piotr Synowski
Autor: Agnieszka Węglarz | Dodano: 2019-09-23 08:12

Co to jest wartość dla klienta?

Jak donoszą różne źródła, polskie firmy borykają się z walką cenową. Wiele z nich obwinia za taką sytuację konkurencję, chociaż nie prowadzi regularnego monitoringu jej działań, a swoje przekonanie o rynku opiera na opiniach płynących z działu sprzedaży.

felieton agnieszka węglarz
Autor: Wojciech Urbanek | Dodano: 2019-09-18 13:57

Bezpieczna chmura to mit

Choć dostawcy usług chmurowych mają na koncie coraz więcej wpadek związanych z wyciekiem danych, robią dobrą minę do złej gry. Ich standardowy komunikat dla rozdrażnionych klientów brzmi: „spokojnie, to tylko awaria”.

chmura obliczeniowa felieton wojciech urbanek