CRN Rok temu zaprosiliście do Wrocławia przedstawicieli kanału dystrybucyjnego: producentów, dystrybutorów oraz integratorów. W bieżącym roku wśród uczestników znajdą się także użytkownicy rozwiązań IT: przedsiębiorcy i przedstawiciele różnych instytucji państwowych. Poprzednia formuła się nie sprawdziła?

Rafał Wójcicki W zasadzie formuła zostaje ta sama i nadal polega na bardzo intensywnym networkingu. Nawiasem mówiąc, to wciąż mało rozpowszechniony w Polsce sposób na rozwój kontaktów biznesowych.

 

CRN Zaraz o tym pomówimy. Natomiast wróćmy do pytania o użytkowników końcowych…

Rafał Wójcicki Nazywam to dopełnieniem „łańcucha pokarmowego”. Teraz firmy IT będą miały jeszcze więcej możliwości zdobycia cennych relacji. Zresztą w rozmowach z nami ich przedstawiciele często sygnalizowali, że zależy im na rozmowach z decyzyjnymi osobami w ważnych firmach i instytucjach.

 

CRN Czy waszym zdaniem nie zaburza to wizerunku Poland IT Meeting jako wydarzenia stricte kanałowego?

Rafał Wójcicki Hasło tegorocznej edycji to „Double B2B”. Z naciskiem na B2B, bo absolutnie nie zwracamy się w kierunku konsumentów, ale instytucji i przedsiębiorstw. Równolegle integratorzy wciąż mogą spotykać się z producentami i dystrybutorami.

 

CRN Jakie przedsiębiorstwa i instytucje pojawią się we Wrocławiu?

Rafał Wójcicki Mamy już zarejestrowane podmioty z sektora bankowego, przemysłowego, energetycznego, ale lista jest jeszcze otwarta. Można ją zobaczyć na naszej stronie internetowej.