CRN Otrzymaliście tytuł Debiut Roku w kategorii Projekt Roku za optymalizację środowiska druku u jednego z waszych wieloletnich klientów. Na czym polega wyjątkowość tego wdrożenia?

Arkadiusz Świątkowski Udało nam się zrealizować spory projekt zaraz po tym, jak zostaliśmy partnerem Xeroxa. Do grona partnerów zostaliśmy przyjęci na przełomie lutego i marca 2014 r. i w tym samym okresie rozpoczynaliśmy rozmowy z klientem na temat optymalizacji środowiska druku w jego przedsiębiorstwie. Dotychczas nasza firma miała małe doświadczenie w podobnych przedsięwzięciach. Jednocześnie z postępem rozmów budowaliśmy zaplecze do wdrożenia, które miało uplasować nas jako solidnego partnera w tym zakresie. Aby to osiągnąć, musieliśmy nawiązać współpracę z dystrybutorem oprogramowania do zarządzania wydrukiem z funkcjonalnością wydruku podążającego.

 

CRN Genezę całego projektu stanowiły ogromne koszty serwisowe, które ponosił klient...

Arkadiusz Świątkowski Dzięki przeprowadzonemu audytowi udało nam się je znacznie zredukować, mimo inwestycji w nowe urządzenia. Od początku sugerowaliśmy klientowi rozwiązania Xerox.